Médium

rbernadett   2015. 10. 03.

Minden részét szerettem, de valahogy az Anjelica Hustonnos részek maradtak meg a legjobban. Azok nagyon megérintettek.

Edii   2015. 09. 30.

Sosem unalmas, mindig megvannak benne a csavarok, Patricia Arquette szuper, nagyon jó minden rész sztorija.

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

Imádom a mai napig. Kevés ilyen részletesen felépített és átgondolt sorozat van manapság. Az első évadot kötelező mindenkinek látnia szeritem. Allison ahogy felgöngyölíti a nyomozásokat bravúros, izgalmas és megható egyben.

Gigi   2016. 12. 28.

Sok évad, sok rész, de valahogy mindig hozott valami újat. Én kifejezetten szerettem a magánéleti szálat is, nem csak a nyomozást. Kedvenc sorozatok egyike.

Timejja   2015. 03. 22.

Több évadot is láttam, nagyon szeretem a sorozatot, mert amellett, hogy tele van brutális gyilkosságokkal, a család (Allisoné) mint biztos pont, mindig ott áll a részek mögött, ami miatt nagyon szerethető. Emellett voltak elég vicces részek is, ami még inkább színesíti a repertoárt. Amit nem szerettem benne, az a sok töltetlék rész, amivel csak az időt akarták húzni, és ez meglátszott az adott részek színvonalán is. A sorozat befejezése is borzasztó volt, én nem is értem hogy gondolhatták ezt komolyan, itt is ki kellett volna követelni a rajongóknak egy alternatív befejezést mint az Így jártam anyátokkal esetében.

Molly Ringwald
Joey King
Mireille Enos
Molly Ringwald
Patricia Arquette

Sofia Vassilieva kénytelen volt kihagyni az ötödik évad pár részét, ugyanis akkoriban forgatta a A nővérem húga című filmjét. A színésznőnek a szerep kedvéért kopaszra kellett vágatnia a haját. Hogy támogassa őt, Patricia Arquette is hasonlóan tett, ezért láthatjuk mindkettőjüket rövid hajjal a hatodik évadban.

Patricia Arquette elmondása szerint az egyik producer arra kérte, hogy adjon le néhány kilót, azonban a színésznő elutasította a kérést, mondván, karakterének három gyermeke van (akárcsak magának Arquette-nek), és semmi baja nincs a saját alakjával.

A sorozatot egy valódi "médium", Allison DuBois ihlette.