Médium

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

Imádom a mai napig. Kevés ilyen részletesen felépített és átgondolt sorozat van manapság. Az első évadot kötelező mindenkinek látnia szeritem. Allison ahogy felgöngyölíti a nyomozásokat bravúros, izgalmas és megható egyben.

rbernadett   2015. 10. 03.

Minden részét szerettem, de valahogy az Anjelica Hustonnos részek maradtak meg a legjobban. Azok nagyon megérintettek.

Edii   2015. 09. 30.

Sosem unalmas, mindig megvannak benne a csavarok, Patricia Arquette szuper, nagyon jó minden rész sztorija.

Gigi   2016. 12. 28.

Sok évad, sok rész, de valahogy mindig hozott valami újat. Én kifejezetten szerettem a magánéleti szálat is, nem csak a nyomozást. Kedvenc sorozatok egyike.

Timejja   2015. 03. 22.

Több évadot is láttam, nagyon szeretem a sorozatot, mert amellett, hogy tele van brutális gyilkosságokkal, a család (Allisoné) mint biztos pont, mindig ott áll a részek mögött, ami miatt nagyon szerethető. Emellett voltak elég vicces részek is, ami m... több»

bob.007   2019. 07. 11.

Egy közepestől jobb széria, ami csak egy futottak még lezárást kapott. Nem követtem végig mind a hét évadot elejétől a végéig, de amit láttam belőle, az nem volt rossz, bár az időbe az egyéb (általam jobbnak tartott) sorozatok miatt nem fért bele, de... több»

Zsombi   2015. 07. 05.

Ez a sorozat egy igazi hullámvasút volt, rengeteg völggyel és heggyel. Az alapkoncepció ugyan érdekes volt, csak a legtöbb résszel az volt a baj, nem kellett túl sokat töprengeni azon, hogy kiderüljön, mire fog kifutni az adott epizód. Fél szememet becsukva ez átlagban egy gyenge 4-es.

Molly Ringwald
Joey King
Mireille Enos
Molly Ringwald
Patricia Arquette

Sofia Vassilieva kénytelen volt kihagyni az ötödik évad pár részét, ugyanis akkoriban forgatta a A nővérem húga című filmjét. A színésznőnek a szerep kedvéért kopaszra kellett vágatnia a haját. Hogy támogassa őt, Patricia Arquette is hasonlóan tett, ezért láthatjuk mindkettőjüket rövid hajjal a hatodik évadban.

Patricia Arquette elmondása szerint az egyik producer arra kérte, hogy adjon le néhány kilót, azonban a színésznő elutasította a kérést, mondván, karakterének három gyermeke van (akárcsak magának Arquette-nek), és semmi baja nincs a saját alakjával.

A sorozatot egy valódi "médium", Allison DuBois ihlette.

Miguel Sandoval (Davalos) lányát valóban a színész saját lánya alakítja.

A valódi Allison DuBois tanácsadóként vett részt a forgatáson.

Tina DiJoseph (Lynn DiNovi) és a sorozat atyja, Glenn Gordon Caron a való életben házastársak, három gyermekük van.

A kerültei ügyészség irodája Mariposában található. A valóságban nincs ilyen nevű helység Arizónában.