Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Twin Peaks

(Twin Peaks)

alex  2017. 08. 23.

Első két epizódnál nagyon szomorú voltam. Mindenki nagyon meg¸öregedett, és nagyon hiányzott a régi klasszikus twin peaks atmoszféra... De mégis azután kezdtem élvezni. Nagyon. Rég nem láttam ilyesmit, ha valaha is láttam.

Syracuse  2017. 11. 24.

Nem feltétlenül kezelném külön az eredeti sorozattal, bár kétség kívül teljesen más az atmoszférája és a megvalósítás is. A Twin Peaks az én szememben az etalon, a valaha volt legjobb televíziós sorozat, David Lynch fő műve, melyet a lehető legtökéletesebb módon folytatott idén. Az egészben pedig az a legszebb, hogy mint 1990-ben, még 2017-ben is tudott olyat mutatni a mester, amihez foghatóval tévénéző még nem találkozott. David Lynch másodjára ír történelmet.

miklosvaridori  2017. 06. 07.

Nagyon jó sorozat, méltó folytatása az eredetinek. Izgalmas, pörgős, maradandó, egyedi. Karakterei szimpatikusak, szerethetők, nem hétköznapi egyének.

SztarkTóni  2017. 02. 17.

Imádtam a régi szériát és ez az új is egyszerűen fenomenális, Lynch nem tud bakot lőni szerintem. Egyébként is óriási rajongója vagyok a munkásságának, és egy kicsit féltem is, hogy ezzel talán majd mellényúl. De, nem. Szerintem hihetetlenül jól sikerült.

jannniisscem  2017. 06. 07.

Nagyon kellemesen csalódtam. Azt hittem, hogy ez majd egy nagyon lassú folyású, végtelenül kitartott történet lesz. Ennek ellenére szinte minden percre jut valami izgalom. Nagy erőssége, hogy méltósággal tud nyúlni a régi szériához, így megvan benne valami a régiben és van benne egy kis újítás is. Tartja a lépést a mai sorozatok vonulatával.

Peggy Lipton
Ben Rosenfield
Ray Wise
Sheryl Lee
Grace Zabriskie

A sorozatban egy cameo erejéig David Bowie is feltűnt volna Phillip Jeffries FBI-ügynök szerepében, azonban a zenész 2016. januárban bekövetkezett halála miatt erre sajnos nem kerülhetett sor.

Az eredeti Twin Peaks stábjának tagja, Everett McGill tizenhét év elteltével állt újra a kamerák elé, hogy ismét eljátssza Big Ed Hurley szerepét.

Az eredeti sorozat több szereplője is már hosszú évet óta nyugdíjas éveit töltötte, amikor megkereste őket David Lynch. A színészek többsége örömmel mondott igent a felkérésre.