Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Warren Frost
Michael Ontkean
Harry Goaz
Ian Buchanan

Kiss László   2019. 09. 25.

Tobbszor kell megnezni. Lenyugtat! :P

Deku   2017. 08. 19.

Az új sorozat sokkal inkább emészthető számomra mint itt ez az eredeti. Nem rossz ezt nem mondhatom de nem is vált kedvencemmé. Átlagos kategóriát üti meg erősen.

Sabnock Sanatory   2018. 02. 28.

Akkoriban nagyon bejött.Érdekes megközelítése egy bűnügynek,érdekes színészi játék,de a zene viszont zseniálisra sikerült.Nem rossz mozi!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kicsit nosztalgiáztam mikor újra láttam , de szerettem és jó újra látni. Szerintem amikor még elsőnek adták akkor ez nagy számnak számított. Mára ugyan elkopottnak tűnik de a varázsa megvan :)

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádtam én is mint mindenki de kár hogy nem zárták le rendesen és nem derült fény végérvényesen az igazságra. Zseniális és nagyon passzolók a színészek az elképzelt karakterekre. Egyik kedvenc sorozatunk a 80-as évekből.

Edii   2015. 09. 15.

Nagyon jó kis sorozat, izgalmas, ijesztő és néha még vicces is.

TribeBubu   2016. 02. 23.

Miért rettegett mindenki a Twin Peakstől?

Nos, nem lett a kedvenceim egyike ez a sorozat. Volt benne sok dolog, ami tetszett, de sok olyan is, ami irritált. Az én ízlésemnek kicsit kicsapongó volt, főleg a szappanoperába, vagy romantikus filmbe illő érzelmi és üzleti életbeli szarkeverés. In... teljes kritika»

A sorozat eredetileg a Northwest Passage címet kapta volna.

Hank Jennings börtönszáma 24601, ugyanaz, mint Jean Valjean börtönszáma a Nyomorultak című regényben.

(ps)

A pilotot két órásra tervezték. Az amerikai adók ezt két egyórás részként sugározták, Európában pedig ugyanez filmként a mozikban került bemutatásra.

(ps)

Josie az eredeti elképzelés szerint olasz származású lett volna.

(ps)

Sherilyn Fenn az 1990-es Playboy decemberi számának borítójára került.

(ps)

A Twin Peaks az a fajta örök klasszikus, amitől a néző tényleg azt érzi, hogy megnyerte az ötöslottót, majd elvesztette a szelvényt. Feldolgozhatatlan. több»