Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

A hatalom hálójában (2007-2012)

Damages

petera050   2016. 01. 29.

Ez sem volt agyonhájpolva idehaza, pedig megérdemelte volna. A hatalom hálójában egy nagyon jó dráma sorozat, Glenn Close már önmagában zseniális, de kimondottan jól játszanak az alkotók az egyes idősíkokkal is. Még nincs késő pótolni, az intelligens krimik kedvelői biztosan nem fognak csalódni.

bigi   2015. 06. 30.

A Hatalom hálójában az a sorozat, ami nem igazán volt felkapott itthon.Amikor elkezdtem nézni és láttam hogy milyen kaliberű színészek játszanak benne, én többre számítottam. Ettől függetlenül igencsak magával ragadott a sorozat, mert nagyon jó a cse... több»

pagiii   2015. 02. 18.

Nagyon jó a cselekmény, a szálak sem unalmasak. Jó kis sorozat, kiváló színészekkel!

Marcia Gay Harden
William Hurt
Rose Byrne

Glenn Close epizódonként 200 ezer dollárt kapott.

Glenn Close még a forgatások megkezdése előtt 3 évadra kötött szerződést.

Az epizódok forgatásai átlagosan 8 napig tartottak.

Glenn Close a forgatásokra rendszeresen magával vitte kutyáit, Jake-et és Billt.

2008-ban A hatalom hálójában (és a Mad Men - Reklámőrültek) lett az első kábeltévés széria, amit a legjobb drámasorozat kategóriájában Emmy-díjra jelöltek.

A Thomas Shayest alakító Tate Donovan rendezte a sorozat néhány epizódját is.

A szériát több mint 50 országban sugározzák.

Az adott epizód címe mindegy egyes részben elhangzik valamelyik szereplő szájából.

Glenn Close alakításáért két egymást követő évben is (2008, 2009) elnyerte a legjobb drámai színésznőnek járó Emmy-díjat.