bigi   2015. 06. 30.

A Hatalom hálójában az a sorozat, ami nem igazán volt felkapott itthon.Amikor elkezdtem nézni és láttam hogy milyen kaliberű színészek játszanak benne, én többre számítottam. Ettől függetlenül igencsak magával ragadott a sorozat, mert nagyon jó a cselekmény, a szálak sem unalmasak, és a történet nem csak a csavarokról szól, hanem van mondanivalója. A karakterek pedig meglepőek és lehet bennük csalódni, akár kellemesen, akár negatívan.

pagiii   2015. 02. 18.

Nagyon jó a cselekmény, a szálak sem unalmasak. Jó kis sorozat, kiváló színészekkel!

petera050   2016. 01. 29.

Ez sem volt agyonhájpolva idehaza, pedig megérdemelte volna. A hatalom hálójában egy nagyon jó dráma sorozat, Glenn Close már önmagában zseniális, de kimondottan jól játszanak az alkotók az egyes idősíkokkal is. Még nincs késő pótolni, az intelligens krimik kedvelői biztosan nem fognak csalódni.

Marcia Gay Harden
William Hurt
Rose Byrne

Glenn Close epizódonként 200 ezer dollárt kapott.

Glenn Close még a forgatások megkezdése előtt 3 évadra kötött szerződést.

Az epizódok forgatásai átlagosan 8 napig tartottak.