NA

philboy   2019. 08. 30.

Remélem, nem állnak le és hamarosan jön a következő évad. Az Amazon nagyon odatette magát, újra nagyszerűt alkottak.

gerda   2019. 09. 01.

Nagyon vártam a sorozatot, mert érdekesnek találtam a sztorit és előzetesen olvastam, hogy Prágában, az egyik kedvenc városomban forgatták. De sajnos óriásit csalódtam. Számomra unalmas, vontatott, néha átgondolatlan, pl. volt egy szex jelenet, amit nem tudtam mire vélni, annyira semmi köze nem volt a cselekményhez. Fűszerként bedobjuk hatása volt. És rengeteg hasonló bakit tudnék felsorolni. Nem is néztem meg az összes részt, mert egyszerűen semmi késztetést nem éreztem, hogy folytassam és ez sajnos sokat elmond egy sorozatról.