Titkok otthona

Titkok otthona

The Gates

A külső szemlélő számára a Porta egy átlagos, csendes lakóparknak tűnik. Magas fallal körülvett, kamerákkal megfigyelt terület, mely saját biztonsági szolgálattal rendelkezik. A város új seriffje, Nick Monohan nem is sejti, hogy lakói micsoda különös lények, hiszen vámpírok, farkasemberek és más… Több

Premier (HU): 2015.01.08.

1. évad (2010) - 13 epizód
Colton Haynes

2017.12.19 Greeta

Rengeteg hasonló témájú film készül manapság is ezért nem volt valami hosszú életű sorozat. A története közepes, de a legfőbb probléma vele, hogy nem voltak benne karakterek.

2017.05.03 indingo

Sajnálom, hogy elkaszálták a sorozatot, nekem tetszett. Rengeteg szál maradt elvarratlanul. A története a természetfeletti lényekkel nem volt túl egyedi, de nem zavart.

2017.07.30 Lonka

Szeretem a természetfeletti lényekről szóló sorozatokat. Nem volt ez rossz, tetszettek a családokon belüli összetűzések és problémák. Egynek elment.

2017.06.21 kadvan95

Zseniális fantasy különleges lények lenyűgöző világával. Izgalmas, fordulatos, pörgő. A befejezése valami hihetetlenül felcsigázó. Felettébb vártam a folytatást. Sajnos abbamaradt. Szomorú, hogy elkaszálták. Kár érte!