Deku   2017. 08. 22.

Eleinte voltak kétségeim de nagyon eredeti sorozat lett. Liv Tyler tök jó volt benne. Képtelen vagyok betelni ezzel a sorozattal. Nagyon el lett találva minden féle téren. Nekem nagy kedvenc.

Zsceeeka   2017. 11. 13.

Teljesen rákattantunk az utóbbi időben, pedig nem is hallottam róla korábban (HBO Go kínálatában találtam). Tetszenek a karakterek, szerethetők, ragaszkodni lehet hozzájuk, izgalmas sorozat.

Mate   2015. 05. 06.

Egyedi sorozat. Minden megvan benne ahhoz, hogy jó legyen, mégsem jön össze. Újszerő sztori, jó színészek, rejtelmek és cliffhangerek. De már az első évad elején unalmassá válik.

Emma109   2016. 08. 24.

leírás alapján érdekesnek tűnt ezért kezdetem el nézni, de valahogy untam. Már sok hasonló sorozat készült, talán azért.

Evok1909   2018. 04. 17.

Bizonytalanul indult, mármint bennem volt bizonytalanság a sorozat iránt, aztán igazán fogyasztható lett. Sőt! Ez egy remek sztori, igencsak remek színészi alakításokkal.

Emily Meade
Amy Brenneman
Annie Q.
Chris Zylka
Carrie Coon

Ilyen katartikus élményt idén a tévében többször kaptam, mint a moziban. több»

A Hátrahagyottak legnagyobb előnye és hátránya az, hogy nagyon nagyon szólni akar valamiről. Rettentő szép motívum, amikor egy sorozat szereplői ennyire bűnösen simogatják és fojtják el magukban a reményt egy azon pillanatban, de a kérdések meg nem válaszolása talán akkor is túl merész húzás volt. több»

A legkevésbé sem bánom, hogy ez az évad megszületett, de talán azon kevesek közé tartozom, akik ennek ellenére is óvatos duhajként várnak minden további folytatást. több»

A regényben Jill Garvey (a sorozatban Margaret Qualley karaktere) kopaszra van borotválva.

Az első évad teljes mértékig felöleli az alapjául szolgáló Tom Perrotta regényt, így a második évad története teljesen új elgondolás.

A hátrahagyottak Tom Perrotta regényének adaptációja.