Médium

Videók

2021.11.18 Péter Fazekas

Nagyon szerettem!

2019.09.03 Ms. Akárki

Imádom a mai napig. Kevés ilyen részletesen felépített és átgondolt sorozat van manapság. Az első évadot kötelező mindenkinek látnia szeritem. Allison ahogy felgöngyölíti a nyomozásokat bravúros, izgalmas és megható egyben.

2015.10.03 rbernadett

Minden részét szerettem, de valahogy az Anjelica Hustonnos részek maradtak meg a legjobban. Azok nagyon megérintettek.

2021.11.14 Klauka89

Zseniális

Régen sokat adták a tévében, amikor még kamasz voltam és sok időt töltöttem a nagyszüleimmel. Akkor nem követtem figyelemmel, hány évada van, vagy melyik rész melyik után következik. Valahogy elém keveredett újra, és megnéztem az első évadot. Nagyon jól összeállított, átgondolt epizódokat láthatunk. A bűntények, a háttereik, a szereplők nagyon jó teljesítenek. Még Push Parancsnokot is meg lehet szeretni. :) Nagyon bírom a családi vonalvezetést is a Dubois házban, a lányokat, hogy őket is olykor-olykor beleszövik a médium világába. Patricia Arquette nagyon jól játszik, rendkívüli módon illik a szerepébe. Számomra annnyira megmosolyogtatóak azok a jelenetek, amikor esténként Joe-val a fürdőszobában beszélik meg a nap eseményeit, miközben Joe borotválkozik, Allison meg fogat mos. Annyira hiteles és eredeti, hétköznapi. Joe haláli forma, imádom! Nézni fogom a többi évadot is.

2016.12.28 Gigi

Sok évad, sok rész, de valahogy mindig hozott valami újat. Én kifejezetten szerettem a magánéleti szálat is, nem csak a nyomozást. Kedvenc sorozatok egyike.

2015.03.22 Timejja

Több évadot is láttam, nagyon szeretem a sorozatot, mert amellett, hogy tele van brutális gyilkosságokkal, a család (Allisoné) mint biztos pont, mindig ott áll a részek mögött, ami miatt nagyon szerethető. Emellett voltak elég vicces részek is, ami m... Több

2015.07.05 Zsombi

Ez a sorozat egy igazi hullámvasút volt, rengeteg völggyel és heggyel. Az alapkoncepció ugyan érdekes volt, csak a legtöbb résszel az volt a baj, nem kellett túl sokat töprengeni azon, hogy kiderüljön, mire fog kifutni az adott epizód. Fél szememet becsukva ez átlagban egy gyenge 4-es.

2019.07.11 bob.007

Egy közepestől jobb széria, ami csak egy futottak még lezárást kapott. Nem követtem végig mind a hét évadot elejétől a végéig, de amit láttam belőle, az nem volt rossz, bár az időbe az egyéb (általam jobbnak tartott) sorozatok miatt nem fért bele, de... Több

2015.03.10 Roman

Nehéz visszatekinteni az elmúlt hét évadra, pláne egy olyan bosszantó lezárás után, amilyet a Médium kapott. Azt éreztem, hogy ezt eléggé elkapkodták, nagyot akart mondani, de végül éppen fordítva sült el. Egyébként nagyon bírtam ezt a szériát, csak lett volna még mi csiszolni rajta.