Bűbájos boszorkák

Charmed

2022.07.25 Alayna Jackson

A maga idejében tökéletes sorozat volt. De most újra nézve, nem olyan varázslatos.

2022.06.07 JRD

Egy jó misztikus sorozat, érdekes epizódokkal és remek színészekkel. Akkoriban még nem született minden sarkon misztikus sorozat, így a Charmed újdonságnak számított. Érdemes megnézni, hiszen bepillantást adhat az akkori filmes trükkök világába, és... Több

2017.08.23 Deku

Engem ez elsőre sem tudott rendesen érdekelni. A varázslat világa érdekel viszont ez kicsit más irányt is felvett. A főhősnők egy idő után pedig irritálóvá váltak.

2019.08.25 Ms. Akárki

Tiniként nagyon imádtam és még ma is szívesen megnézem főleg Piper miatt. Ő a kedvenc karakterem. Mindig kihúzza a testvéreit a bajból. Leonak és Pipernek nagyon szurkoltam, hogy végül összejöjjön:)

2017.11.23 Bazzzsi

A 2000-es évek környékén, amikor nálunk vetítették egy jó kis sorozatnak számított. Misztikus sorozatokat nem nagyon nyomattak abban az időben, úgyhogy újdonságnak számított.

2018.07.23 Norbi

Régebben szerettem nézegetni, hogy varázsolnak, idéznek a kicsit sem csúnya boszik, de eléggé sablonosak a részek, amik egy-két rész után már nekem is feltűntek :D.

2015.01.30 Dodi

Nagyon szerettem, kalandos és olykor humoros. A színészek is nagyon jók!

2020.09.29 jfruzsi97

De szerettem régen nézni. Akkor tudtam, mikor a tv-ben ment, biztos nem láttam minden részt sajnos.

2016.04.30 Bogi

Az egyik kedvenc sorozatom. Még charmed jeles nyakláncom is van:D:) Sok mindenen túljutottam az életemben míg ezt néztem és arra emlékeztet, hogy a nők sosem vesztenek, veszthetnek és hatalmas kűzőerő van bennünk és ezért vagyok tökéletlenül tökéletesek:D:) Nagyon klassz sori. Tényleg minden csajszinak ajánlom:)

2017.01.19 Gigi

Újra kezdték vetíteni valamelyik csatornán, és azon kaptam magam, hogy ismét magával ragadott a történet, és képes voltam beállítani rá a nézésütemezést. Imádtam ezt a sorozatot, és még most is szórakoztató. A karakterek bár nem mutatják újabb és úja... Több

2015.06.12 Brigusz724

Tini koromban megnéztem az összes részét, emlékszem mindig vártam a TV előtt ülve már 10 perccel korábban, hogy mikor fog már elkezdődni. Nagyon újszerű volt akkoriban az itt feldolgozott téma és imádtam a szereplőket is.

2015.03.30 Fildi

Aranyos, élvezhető kis sorozat, amin "elvan"az ember, de semmi extra. A szereplők karakteresek és a sztori is jobb egy átlagos szappanoperánál. Kategóriájában jónak mondható, szerettem.

2016.08.24 Emma109

Imádtam ezt a sorozatot a barátnők harca a gonosz ellen. Izgalmasak voltak a részek, nagyon bírtam.

2015.07.12 Timejja

Gyerekkorom nagy kedvence számtalan okból: nagyon jók a színészek, főleg az első néhány évadban annyira jól játszanak, hogy teljesen beveszi az ember, hogy itt lánytesókról van szó egy ódon házban, nem pedig 3 színészről néhány díszlet mögött. Számom... Több