Csodatévők

3. évad (2021) - 4 epizód
4. évad (2022) - 2 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

A sorozat újabb évada a középkorban játszódik. Bár az igazságtalan bérezés, a korabeli orvoslás és az iskolázatlanság valamennyi ember életét megkeseríti, a főszereplők optimizmussal telve néznek szembe a rájuk váró nehézségekkel.

Több

Premier: 2019.02.12. | HBO Max (2019.04.26.)

KULCSSZAVAK

2023.02.21 trixxy

A történet leírása alapján egy vicces, szórakoztató sorozatra számítottam, de igazából szarkasztikus, és számomra unalmas volt. Görbe tükröt mutat az egyházaknak és a hívő embereknek. Daniel Radcliffe sem tudott hozzátenni sokat. Végignéztem az első évadot, de tovább már nem bírtam. :(

2021.12.22 HanGa

Szókimondó egy sorozat, az biztos. Nekem az első évad alapsztorija tetszett a legjobban. Daniel Radcliffe remekül hozza a karaktereket.

2021.12.15 TomÁcs

Az első évad zseniális. Rég nevettem ennyit. Hívőknek ne mutassátok meg.

2022.01.03 Miska bácsi

Alapvetően nem vagyok oda az efféle bugyuta humorért, mert nagyon nehéz jól csinálni. Az első évad mégis parádés volt, és igazából volt is benne mögöttes tartalom az olcsósága ellenére. Buscemi és Radcliffe nagyon jók voltak. A második évadtól sajnos... Több

2020.09.20 Hofi83

Az első résznél azt gondoltam na ez jó ezen biztos sokat fogunk nevetni.A második résztől aztán ellaposodott,így a második évadra már nem is voltam kíváncsi.