Doloresz89   2019. 01. 15.

Imádom ezt a sorozatot! Élvezetes, romantikus kosztümös mű, remek díszlettel, szép ruhákkal, dallamos zenével és rengeteg intrikával.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Nagyon jó sorozat. VIszonylag a történelmi események alapján halad, de mégis ad hozzá egy kis fikciót, és a kettőt keverve nagyon jól ötvözi a stílusokat. A karakterek remekek, az epizódok soundtrackjei nagyon jól el vannak találva, és rendkívül pörgős.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Az első évadot nézem csak, eddig tetszik. A díszletek, ruhák, ékszerek nagyon szépek, és elég korhűek a berendezések, a kastély is. Remélem nem ormlik a színvonala majd.

Luxury   2015. 12. 28.

Nem tudok rá mit mondani, csak azt hogy egy fantasztikus sorozat. Nagyon szeretem a szereplőket is. Folyamatosan nézem mindig a legfrissebb részeket. Úgy érzem megérdemli az örök kedvenc cimet.

Deku   2017. 08. 21.

Nem az a fajta sorozat amire számítottam, unalmas és érdektelen volt. Kár érte pedig nagyon vártam és pozitívan álltam az egészhez, mint kiderült teljesen feleslegesen.

authorgirlll   2018. 08. 17.

A sorozat számomra nagyon pozitívan indított de hamar elindult a hanyatlás útján. A gond sokszor az hogy nagyobb szerep van a különböző ágyjeleneteken mint néhány drámai/sorsfordító párbeszéden. A történelmi szál pedig maga a káosz. Bár az eseményeket betartják de a ruhák, a szókészlet, vagy bármilyen korhű dologhoz nem ragaszkodnak a készítők így egy idő után élvezhetetlenné válik a sorozat.

Cirmici   2016. 01. 13.

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Kedvelhető a kissé átírt történet a történelemhez képest, így egy fantáziadús történetet kapunk nagyszerű színészi alakítással.