Az uralkodónő

1. évad (2013) - 22 epizód
2. évad (2014) - 22 epizód
3. évad (2015) - 18 epizód
4. évad (2017) - 16 epizód

A sorozat I. Mária, a skótok királynőjének életét mutatja be. VIII. Henrik angol király lánya zárdában nevelkedik, majd Franciaországban folytatódik taníttatása, ahol nem csupán leendő férjével, de királynői szerepével és kötelességeivel is megismerkedik. Az… Több

Premier (HU): 2014.08.21.

2019.01.15 Doloresz89

Imádom ezt a sorozatot! Élvezetes, romantikus kosztümös mű, remek díszlettel, szép ruhákkal, dallamos zenével és rengeteg intrikával.

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nagyon jó sorozat. VIszonylag a történelmi események alapján halad, de mégis ad hozzá egy kis fikciót, és a kettőt keverve nagyon jól ötvözi a stílusokat. A karakterek remekek, az epizódok soundtrackjei nagyon jól el vannak találva, és rendkívül pörgős.

2017.08.01 czigler.nora

Az első évadot nézem csak, eddig tetszik. A díszletek, ruhák, ékszerek nagyon szépek, és elég korhűek a berendezések, a kastély is. Remélem nem ormlik a színvonala majd.

2015.12.28 Luxury

Nem tudok rá mit mondani, csak azt hogy egy fantasztikus sorozat. Nagyon szeretem a szereplőket is. Folyamatosan nézem mindig a legfrissebb részeket. Úgy érzem megérdemli az örök kedvenc cimet.

2017.08.21 Deku

Nem az a fajta sorozat amire számítottam, unalmas és érdektelen volt. Kár érte pedig nagyon vártam és pozitívan álltam az egészhez, mint kiderült teljesen feleslegesen.