Szirén

Ildikó Bacskai   2020. 10. 30.

Kis hableány

Maga a történet érdekes, sokan kedvelik a szirénekről szóló történeteket, szeretjük magunkat valami elpusztíthatatlan, de gyönyörű bőrébe képzelni, de a sorozat annyira nem magával ragadó, szóval egynek elmegy kategória.

MP170506   2020. 06. 10.

Nagyon jó kis sorozat. Jó a történet, fordulatos, eseménydús. A színészek is jól játszanak. Az első évad kicsit gyengébb volt, de egyre jobb lett, ahogy kibontakoztak a szálak. Várom, hogy hogy fog zárulni.

jfruzsi97   2020. 09. 29.

Tetszett, bár látszott, hogy nem volt nagy költségvetésű. A víz alatti részeken lehetett látni, hogy nem a legjobb sajnos. De ettől elvonatkoztatva a történet maga jó, izgalmas néhol, kicsit többet is hozhattak volna ki még belőle.

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Hát nem egy disney-s feldolgozás az biztosXD Nekem kissé túl szomorú és sötét hangulatú, de voltak benne még így is kiemelkedő részek, momentumok. A látványvilága gyönyörű.

Syracuse   2019. 01. 25.

Bár az első évadban nem aknázták ki teljesen a sztoriban rejlő lehetőségeket, én maradok a másodikra is.

Megamovie   2018. 08. 02.

Egy teljesen jó kis darkos fantasy, örülök, hogy van egy ilyen minőségi sorozat, amely foglalkozik a szirén mítosszal.

Caravaggio1978   2018. 10. 08.

Nem vagyok sorozatkedvelő, de ez kifejezetten tetszett, jó történet, érdeklődéssel figyeltem, és vártam az újabb történéseket!!Én várom a folytatást!!