Szirén

Siren

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2019) - 16 epizód
3. évad (2020) - 10 epizód

Bristol Cove lakóit nem hagyja nyugodni a gondolat, hogy talán igaz lehet a nemzedékről nemzedékre szálló monda, és a városka térségében valóban tengeri nimfák élnek. Egy sejtelmes idegen lány, Ryn (Eline Powell) érkezése csak még inkább megerősíti gyanakvásukat. A tengerek élővilágát… Több

Premier: 2018.03.29. | HBO Max (2021.03.30.) | Disney+ (2022.06.14.)

KULCSSZAVAK

2020.10.30 Ildikó Bacskai

Kis hableány

Maga a történet érdekes, sokan kedvelik a szirénekről szóló történeteket, szeretjük magunkat valami elpusztíthatatlan, de gyönyörű bőrébe képzelni, de a sorozat annyira nem magával ragadó, szóval egynek elmegy kategória.

2020.06.10 MP170506

Nagyon jó kis sorozat. Jó a történet, fordulatos, eseménydús. A színészek is jól játszanak. Az első évad kicsit gyengébb volt, de egyre jobb lett, ahogy kibontakoztak a szálak. Várom, hogy hogy fog zárulni.

2019.09.14 Ms. Akárki

Hát nem egy disney-s feldolgozás az biztosXD Nekem kissé túl szomorú és sötét hangulatú, de voltak benne még így is kiemelkedő részek, momentumok. A látványvilága gyönyörű.

2020.09.29 jfruzsi97

Tetszett, bár látszott, hogy nem volt nagy költségvetésű. A víz alatti részeken lehetett látni, hogy nem a legjobb sajnos. De ettől elvonatkoztatva a történet maga jó, izgalmas néhol, kicsit többet is hozhattak volna ki még belőle.

2018.10.08 Caravaggio1978

Nem vagyok sorozatkedvelő, de ez kifejezetten tetszett, jó történet, érdeklődéssel figyeltem, és vártam az újabb történéseket!!Én várom a folytatást!!