mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

Norbert93   2019. 05. 13.

Azta a néhány részt is a mesés szépségű főszereplő miatt néztem meg, de igazság szerint nem volt rossz, sőt kifejezetten ötletes, mondhatni "szellemes" sorozat. Egyszer-kétszer sikerült megható jelenetet összehozni, mint az elhunyt lelke és a hozzátartozó közötti kapocs utolsó kötelékeként a főszereplő közvetíti közöttük az utolsó szavakat. Ami azért számomra nagyobb negatívum, hogy amikor a lélek üzen a hozzátartozónak, akkor Ő miért mond mindig teljesen mást.

Wentworth Miller
Aisha Tyler
Matthew Morrison
Jamie Kennedy
Ross McCall
Jamie Kennedy
Jennifer Love Hewitt

A film forgatása közben a stáb tagok valódi paranormális jelenségeket tapasztaltak.