mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

harnas1207   2019. 08. 05.

A sorozat alapötlete már eleve nem egy nagy újdonság. Hiába voltak néha érdekes nyomozós részek, mert minden ilyenre jutott 3-4 gyermetegen gagyi epizód. Talán ha emelik a korhatárt, és nem délutáni matinésorozatnak szánják, akkor jobban elsűlt volna....

Wentworth Miller
Aisha Tyler
Matthew Morrison
Jamie Kennedy
Ross McCall
Jamie Kennedy
Jennifer Love Hewitt

A film forgatása közben a stáb tagok valódi paranormális jelenségeket tapasztaltak.