Szellemekkel suttogó

Jamie Kennedy
Ross McCall
Jamie Kennedy
Jennifer Love Hewitt

A fiatal és nagyon csinos Melinda Gordon életének legboldogabb pillanatait különös dolgok zavarják meg. Éppen most ment feleségül nagy szerelméhez, de a közös családi fészek baljóslatú hellyé változik, amikor egy este a vacsora közben az ablakon kirajzolódni látszik valami. Melinda ugyan először rettenetesen megijed, mégis azonnal tudja, hogy ez egy földöntúli jel, s nem más, mint egy szellem kéri a segítségét. Most már csak az a kérdés, hogy vajon a családja közreműködésével sikerül-e megfejteniük az egyre csak ismétlődő túlvilági üzeneteket.

Premier (HU): 2007.11.29.

2022.03.29 JRD

Szeretem is, meg nem is...

Bevallom, nem vagyok rajongója a sorozatnak. Mindig akkor néztem, ha épp sehol máshol nem volt semmi, ami érdekelt volna. Pedig imádom a szellemes-misztikus filmeket... Néha kifejezetten ijesztőek a jelenetek, szellemek, megoldandó utolsó feladatok... Bárhogy is döntesz, kikapcsolódásnak jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2015.01.23 mamiéstöti2

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

2017.05.02 indingo

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

2017.08.23 Deku

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

A film forgatása közben a stáb tagok valódi paranormális jelenségeket tapasztaltak. Szerző: mamiéstöti2