mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

Wentworth Miller
Aisha Tyler
Matthew Morrison
Jamie Kennedy
Ross McCall
Jamie Kennedy
Jennifer Love Hewitt

A film forgatása közben a stáb tagok valódi paranormális jelenségeket tapasztaltak.