jfruzsi97   2020. 09. 29.

Mondhatni 2x futottam neki a sorozatnak, mikor a tv-ben adták ugye össze-vissza láttam sokszor. Aztán rávettem magam és az első résztől kezdve megnéztem, megérte. Nagyon tetszett. Mindig is érdekelt ez a szellem világos "dolog" és hát, hogy adottságk... több»

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

harnas1207   2019. 08. 05.

A sorozat alapötlete már eleve nem egy nagy újdonság. Hiába voltak néha érdekes nyomozós részek, mert minden ilyenre jutott 3-4 gyermetegen gagyi epizód. Talán ha emelik a korhatárt, és nem délutáni matinésorozatnak szánják, akkor jobban elsűlt volna....

Wentworth Miller
Aisha Tyler
Matthew Morrison
Jamie Kennedy
Ross McCall
Jamie Kennedy
Jennifer Love Hewitt

A film forgatása közben a stáb tagok valódi paranormális jelenségeket tapasztaltak.