Vélemények: Szellemekkel suttogó (2005)

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

harnas1207   2019. 08. 05.

A sorozat alapötlete már eleve nem egy nagy újdonság. Hiába voltak néha érdekes nyomozós részek, mert minden ilyenre jutott 3-4 gyermetegen gagyi epizód. Talán ha emelik a korhatárt, és nem délutáni matinésorozatnak szánják, akkor jobban elsűlt volna....

Norbert93   2019. 05. 13.

Azta a néhány részt is a mesés szépségű főszereplő miatt néztem meg, de igazság szerint nem volt rossz, sőt kifejezetten ötletes, mondhatni "szellemes" sorozat. Egyszer-kétszer sikerült megható jelenetet összehozni, mint az elhunyt lelke és a hozzátartozó közötti kapocs utolsó kötelékeként a főszereplő közvetíti közöttük az utolsó szavakat. Ami azért számomra nagyobb negatívum, hogy amikor a lélek üzen a hozzátartozónak, akkor Ő miért mond mindig teljesen mást.

Lonka   2017. 07. 25.

Régen nem lehetett leállni a sorozattal. Valahogy újdonság volt ez a szellemvilágos nyomozós története. Love kisasszony még az amerikai Pitében kezdte, ah jól emlékszem, eléggé kinőtte magát.

Bizsu82   2019. 07. 15.

Színvonalas filmsorozat. Átlaghoz képest jobb. Nem az a megszokott sablonos film, hanem minden rész tartogat valami újdonságot, izgalmat. Színészek alakítása is meggyőző.

Timcsi   2019. 01. 31.

Lendületes történet, bár a hátterébe ne menjünk bele. A karakterek jók.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Klassz sorozat, egyedi történettel, kedvelhető szereplőkkel. Jó sok évadot megélt. Gyerekként én féltem ettől a soritól :D Kedvelem a főszereplő színésznőt is.

Timo93   2018. 09. 18.

Remek sorozat, Jennifer Love Hewitt remekül játssza a szerepet, ez a sorozat is mutatja, hogy Jennifer vérbeli sorozat színésznő. Izgalmas és misztikus történetek. Mindig megtudott lepni.

goat2000   2016. 11. 16.

Nagyon jó sorozat volt ez is, a szereplők szimpatikusak voltak. Érdekes a témája, néha drámai, néha akciódús, az egyik legjobb sorozat a 2000res évekből.

Emma109   2016. 08. 24.

Érdekes kis sorozat volt. Sajnáltam, hogy a férj meghalt bár szellemként továbbélt.

Katie75   2015. 02. 10.

Nagyon hiszek benne. Minden részét láttam. Végig sírom.