Szellemekkel suttogó

Ghost Whisperer

2022.03.29 JRD

Szeretem is, meg nem is...

Bevallom, nem vagyok rajongója a sorozatnak. Mindig akkor néztem, ha épp sehol máshol nem volt semmi, ami érdekelt volna. Pedig imádom a szellemes-misztikus filmeket... Néha kifejezetten ijesztőek a jelenetek, szellemek, megoldandó utolsó feladatok... Bárhogy is döntesz, kikapcsolódásnak jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2015.01.23 mamiéstöti2

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

2017.05.02 indingo

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

2017.08.23 Deku

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

2019.05.13 Norbert93

Azta a néhány részt is a mesés szépségű főszereplő miatt néztem meg, de igazság szerint nem volt rossz, sőt kifejezetten ötletes, mondhatni "szellemes" sorozat. Egyszer-kétszer sikerült megható jelenetet összehozni, mint az elhunyt lelke és a hozzáta... Több

2019.08.05 harnas1207

A sorozat alapötlete már eleve nem egy nagy újdonság. Hiába voltak néha érdekes nyomozós részek, mert minden ilyenre jutott 3-4 gyermetegen gagyi epizód. Talán ha emelik a korhatárt, és nem délutáni matinésorozatnak szánják, akkor jobban elsűlt volna....

2017.11.01 Bazzzsi

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

2017.07.25 Lonka

Régen nem lehetett leállni a sorozattal. Valahogy újdonság volt ez a szellemvilágos nyomozós története. Love kisasszony még az amerikai Pitében kezdte, ah jól emlékszem, eléggé kinőtte magát.

2019.01.31 Timcsi

Lendületes történet, bár a hátterébe ne menjünk bele. A karakterek jók.

2020.09.29 jfruzsi97

Mondhatni 2x futottam neki a sorozatnak, mikor a tv-ben adták ugye össze-vissza láttam sokszor. Aztán rávettem magam és az első résztől kezdve megnéztem, megérte. Nagyon tetszett. Mindig is érdekelt ez a szellem világos "dolog" és hát, hogy adottságk... Több

2019.07.15 Bizsu82

Színvonalas filmsorozat. Átlaghoz képest jobb. Nem az a megszokott sablonos film, hanem minden rész tartogat valami újdonságot, izgalmat. Színészek alakítása is meggyőző.

2017.08.01 czigler.nora

Klassz sorozat, egyedi történettel, kedvelhető szereplőkkel. Jó sok évadot megélt. Gyerekként én féltem ettől a soritól :D Kedvelem a főszereplő színésznőt is.

2016.11.16 goat2000

Nagyon jó sorozat volt ez is, a szereplők szimpatikusak voltak. Érdekes a témája, néha drámai, néha akciódús, az egyik legjobb sorozat a 2000res évekből.