Vélemények: Szellemekkel suttogó (2005)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Egyik kedvenc sorozatom. Nagyon izgalmas részek, a mai világot foglalkoztató témában a valóság és a képzelet vékony határán. David Conrad jól alakítja szerepét. Segítik egymást a karakterek.

indingo   2017. 05. 02.

Szeretem ezt a sorozatot, mert volt benne tényleg minden. Főként a múltban történt dolgok felderítése volt a középpontban, ami még érdekesebbé tette a sztorit.

Deku   2017. 08. 23.

Eleinte újdonságot nyújtott a sorozat de hamar kifáradt a történet. Én személy szerint hamar meguntam ezt a fajta dolgot így félévadnál már kaszáltam is a történetet.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádom Jennifer Love Hewit-ot és miatta kezdtem el nézni. Imádom az ilyen természetfelettis sorozatokat. Kicsit olyan True Callingos beütése van. Érzelmes és megható ahogy melinda segít a szellemeknek és a családjuknak is továbblépni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

A nő minden volt egy személyben szellemlátó, pszichológus, nyomozó. Érdekes sorozat, amelynek az alapötleten túl több témát is foglalkoztatnak.

harnas1207   2019. 08. 05.

A sorozat alapötlete már eleve nem egy nagy újdonság. Hiába voltak néha érdekes nyomozós részek, mert minden ilyenre jutott 3-4 gyermetegen gagyi epizód. Talán ha emelik a korhatárt, és nem délutáni matinésorozatnak szánják, akkor jobban elsűlt volna....

Norbert93   2019. 05. 13.

Azta a néhány részt is a mesés szépségű főszereplő miatt néztem meg, de igazság szerint nem volt rossz, sőt kifejezetten ötletes, mondhatni "szellemes" sorozat. Egyszer-kétszer sikerült megható jelenetet összehozni, mint az elhunyt lelke és a hozzátartozó közötti kapocs utolsó kötelékeként a főszereplő közvetíti közöttük az utolsó szavakat. Ami azért számomra nagyobb negatívum, hogy amikor a lélek üzen a hozzátartozónak, akkor Ő miért mond mindig teljesen mást.

Lonka   2017. 07. 25.

Régen nem lehetett leállni a sorozattal. Valahogy újdonság volt ez a szellemvilágos nyomozós története. Love kisasszony még az amerikai Pitében kezdte, ah jól emlékszem, eléggé kinőtte magát.

Timcsi   2019. 01. 31.

Lendületes történet, bár a hátterébe ne menjünk bele. A karakterek jók.

Bizsu82   2019. 07. 15.

Színvonalas filmsorozat. Átlaghoz képest jobb. Nem az a megszokott sablonos film, hanem minden rész tartogat valami újdonságot, izgalmat. Színészek alakítása is meggyőző.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Klassz sorozat, egyedi történettel, kedvelhető szereplőkkel. Jó sok évadot megélt. Gyerekként én féltem ettől a soritól :D Kedvelem a főszereplő színésznőt is.

Timo93   2018. 09. 18.

Remek sorozat, Jennifer Love Hewitt remekül játssza a szerepet, ez a sorozat is mutatja, hogy Jennifer vérbeli sorozat színésznő. Izgalmas és misztikus történetek. Mindig megtudott lepni.

goat2000   2016. 11. 16.

Nagyon jó sorozat volt ez is, a szereplők szimpatikusak voltak. Érdekes a témája, néha drámai, néha akciódús, az egyik legjobb sorozat a 2000res évekből.

Emma109   2016. 08. 24.

Érdekes kis sorozat volt. Sajnáltam, hogy a férj meghalt bár szellemként továbbélt.

Katie75   2015. 02. 10.

Nagyon hiszek benne. Minden részét láttam. Végig sírom.