Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Ez így nem OK (2020)

I Am Not Okay with This

myatom   2020. 11. 30.

Hátulról kezdve nekem két gondom volt a sztorival. (1) Műfajilag nekem inkább filmre kívánkozik az egész, mint sorozatra: le lehetett volna zárni az egészet egy normál film hosszával. (2) Nem egyenletes színvonalú volt a történetvezetés: szerintem tö... több»

Szilonka   2020. 08. 28.

Nagyon nagyon sajnálom, már-már felháborodtam hogy nem készül 2. évad. Ép hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket és beindult volna egy új szál.

indingo   2020. 03. 02.

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A story érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna már vége is lett.

Lonka   2020. 03. 05.

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A NETFLIX mostanság elég jó sorozat készít.

Timcsi   2020. 09. 09.

Sophia Lillis egy nagyon tehetséges fiatal színésznő, bár még normális filmben nem láttam. A sorozat izgalmas volt és meglepő fordulatokkal teli. Ajánlós.

rainman   2020. 03. 09.

Ez bizony remek volt! Közhelyes időnként, de mégis nagyszerű, gyorsan ledarálható szórakozás! Milliónyi korábbi tinifilmet megidézett a John Hughes-féle Nulladik órától kezdve a Csaj nem jár egyedülig! Ami persze nem baj, mert nagyoktól lopni nem bűn... több»

iq.csabi   2020. 02. 27.

Brutálisan jó sorozat! Nekem nagyon tetszett, rövid lényegre törő, vicces, de azért megvan benne a feszültség. Csak ajánlani tudom.