Advertisement

Ez így nem OK (2020)

I Am Not Okay with This

petraszab   2021. 10. 27.

Zseniális sorozat volt. Szíven ütött, hogy csak 1 évad készült belőle. Izgalmas és elgondolkodtató sorti.

Szilonka   2020. 08. 28.

Nagyon-nagyon sajnálom, már-már felháborodtam, hogy nem készül 2. évad. Épp, hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket, és beindult volna egy új szál.

Lonka   2020. 03. 05.

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A Netflix mostanság elég jó sorozatokat készít.

indingo   2020. 03. 02.

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A sztori érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna, már vége is lett.

myatom   2020. 11. 30.

Hátulról kezdve nekem két gondom volt a sztorival. (1) Műfajilag nekem inkább filmre kívánkozik az egész, mint sorozatra: le lehetett volna zárni az egészet egy normál film hosszával. (2) Nem egyenletes színvonalú volt a történetvezetés: szerintem tö... több»

rainman   2020. 03. 09.

Ez bizony remek volt! Közhelyes időnként, de mégis nagyszerű, gyorsan ledarálható szórakozás. Milliónyi korábbi tinifilmet megidézett a John Hughes-féle Nulladik órától kezdve a Csaj nem jár egyedülig. Ami persze nem baj, mert nagyoktól lopni nem bűn... több»

Timcsi   2020. 09. 09.

Sophia Lillis egy nagyon tehetséges fiatal színésznő, bár még normális filmben nem láttam. A sorozat izgalmas volt, és meglepő fordulatokkal teli. Ajánlós.

2017 meglepetéssorozata volt a brit Jonathan Entwistle drámai tinikomédiája, A ki***tt világ vége két feltörekvő színésszel, Jessica Bardennel és Alex Lawtherrel a főszerepekben. Entwistle megcsinálta ennek az amerikai, szuperhősfilmes műfaji elemekkel feldúsított változatát Ez így nem OK címmel, amelyből hiányzik a brit széria merészsége és cinizmusa, de azért így is figyelemreméltó felnőtté válási történet. több»