Ez így nem OK (2020)

I Am Not Okay with This

Rea387147   2021. 04. 04.

Ez a sorozat nagyon jó, az elején egy kicsit zűrzavaros volt, de a végére minden kitisztult, valamint a szereplők szerethetők és jól játsszák a szerepüket. A zenei aláfestések és a film effektjei is nagyszerűek. Kár, hogy nincs folytatása a sorozatnak.

Szilonka   2020. 08. 28.

Nagyon-nagyon sajnálom, már-már felháborodtam, hogy nem készül 2. évad. Épp, hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket, és beindult volna egy új szál.

indingo   2020. 03. 02.

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A sztori érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna, már vége is lett.

Lonka   2020. 03. 05.

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A Netflix mostanság elég jó sorozatokat készít.

Timcsi   2020. 09. 09.

Sophia Lillis egy nagyon tehetséges fiatal színésznő, bár még normális filmben nem láttam. A sorozat izgalmas volt, és meglepő fordulatokkal teli. Ajánlós.

myatom   2020. 11. 30.

Hátulról kezdve nekem két gondom volt a sztorival. (1) Műfajilag nekem inkább filmre kívánkozik az egész, mint sorozatra: le lehetett volna zárni az egészet egy normál film hosszával. (2) Nem egyenletes színvonalú volt a történetvezetés: szerintem tö... több»

rainman   2020. 03. 09.

Ez bizony remek volt! Közhelyes időnként, de mégis nagyszerű, gyorsan ledarálható szórakozás. Milliónyi korábbi tinifilmet megidézett a John Hughes-féle Nulladik órától kezdve a Csaj nem jár egyedülig. Ami persze nem baj, mert nagyoktól lopni nem bűn... több»

2017 meglepetéssorozata volt a brit Jonathan Entwistle drámai tinikomédiája, A ki***tt világ vége két feltörekvő színésszel, Jessica Bardennel és Alex Lawtherrel a főszerepekben. Entwistle megcsinálta ennek az amerikai, szuperhősfilmes műfaji elemekkel feldúsított változatát Ez így nem OK címmel, amelyből hiányzik a brit széria merészsége és cinizmusa, de azért így is figyelemreméltó felnőtté válási történet. több»