Ez így nem OK

I Am Not Okay with This

2022.09.29 Victorine

Csalódott vagyok, hogy elkaszálták. Nem is nagyon értem. Nekem iszonyatosan tetszett, amit a pár rész során láttam. Érdekes lett volna a történet, ha hagyják kibontakozni, a képi világ is tetszetős, szerethető Syd és Stan karaktere is. Nagy kár érte, de még így befejezetlenül is a kedvenceim közé sorolnám.

2020.08.28 Szilonka

Nagyon-nagyon sajnálom, már-már felháborodtam, hogy nem készül 2. évad. Épp, hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket, és beindult volna egy új szál.

2020.03.05 Lonka

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A Netflix mostanság elég jó sorozatokat készít.

2021.10.27 petraszab

Zseniális sorozat volt. Szíven ütött, hogy csak 1 évad készült belőle. Izgalmas és elgondolkodtató sorti.

2020.03.02 indingo

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A sztori érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna, már vége is lett.

2020.11.30 myatom

Hátulról kezdve nekem két gondom volt a sztorival. (1) Műfajilag nekem inkább filmre kívánkozik az egész, mint sorozatra: le lehetett volna zárni az egészet egy normál film hosszával. (2) Nem egyenletes színvonalú volt a történetvezetés: szerintem tö... Több

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Túl rövid

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egy csúcs szuper kis sorozat, imádtam, és szomorú, hogy nincs tovább.

2020.03.09 rainman

Ez bizony remek volt! Közhelyes időnként, de mégis nagyszerű, gyorsan ledarálható szórakozás. Milliónyi korábbi tinifilmet megidézett a John Hughes-féle Nulladik órától kezdve a Csaj nem jár egyedülig. Ami persze nem baj, mert nagyoktól lopni nem bűn... Több

2020.09.09 Timcsi

Sophia Lillis egy nagyon tehetséges fiatal színésznő, bár még normális filmben nem láttam. A sorozat izgalmas volt, és meglepő fordulatokkal teli. Ajánlós.

2021.04.04 Rea387147

Ez a sorozat nagyon jó, az elején egy kicsit zűrzavaros volt, de a végére minden kitisztult, valamint a szereplők szerethetők és jól játsszák a szerepüket. A zenei aláfestések és a film effektjei is nagyszerűek. Kár, hogy nincs folytatása a sorozatnak.

2020.02.27 iq.csabi

Brutálisan jó sorozat. Nekem nagyon tetszett, rövid, lényegre törő, vicces, de azért megvan benne a feszültség. Csak ajánlani tudom.

2020.10.26 Kanyi

Nagyon imádtam ezt a sorozatot, és csatlakozom az előttem levőkhöz, nagyon sajnálom, hogy nem készül hozzá folytatás.

2020.10.17 Antónia

Kicsit elvont, egy este alatt ki lehet nézni, nem olyan eseménydús. Az kifejezetten nem tetszett, hogy az eleje unalmas volt, és a végére sűrítettek mindent.