Ez így nem OK (2020)

I Am Not Okay with This

Vélemények: Ez így nem OK (2020)

Rea387147   2021. 04. 04.

Ez a sorozat nagyon jó, az elején egy kicsit zűrzavaros volt, de a végére minden kitisztult, valamint a szereplők szerethetők és jól játsszák a szerepüket. A zenei aláfestések és a film effektjei is nagyszerűek. Kár, hogy nincs folytatása a sorozatnak.

Szilonka   2020. 08. 28.

Nagyon-nagyon sajnálom, már-már felháborodtam, hogy nem készül 2. évad. Épp, hogy kibontakozott az első évad, megismerhettük a szereplőket, és beindult volna egy új szál.

indingo   2020. 03. 02.

Tetszett a sorozat, csak nagyon rövid volt, úgyhogy nem érdemes megkedvelni. A sztori érdekes, jól építkezett, de mire igazán beindulhatott volna, már vége is lett.

Lonka   2020. 03. 05.

Jó, csak rövid. A története nekem bejött, nem az a megszokott. A Netflix mostanság elég jó sorozatokat készít.

Timcsi   2020. 09. 09.

Sophia Lillis egy nagyon tehetséges fiatal színésznő, bár még normális filmben nem láttam. A sorozat izgalmas volt, és meglepő fordulatokkal teli. Ajánlós.

myatom   2020. 11. 30.

Hátulról kezdve nekem két gondom volt a sztorival. (1) Műfajilag nekem inkább filmre kívánkozik az egész, mint sorozatra: le lehetett volna zárni az egészet egy normál film hosszával. (2) Nem egyenletes színvonalú volt a történetvezetés: szerintem tö... több»

rainman   2020. 03. 09.

Ez bizony remek volt! Közhelyes időnként, de mégis nagyszerű, gyorsan ledarálható szórakozás. Milliónyi korábbi tinifilmet megidézett a John Hughes-féle Nulladik órától kezdve a Csaj nem jár egyedülig. Ami persze nem baj, mert nagyoktól lopni nem bűn... több»

Ildikó Bacskai   2020. 10. 12.

Túl rövid

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egy csúcs szuper kis sorozat, imádtam, és szomorú, hogy nincs tovább.

iq.csabi   2020. 02. 27.

Brutálisan jó sorozat. Nekem nagyon tetszett, rövid, lényegre törő, vicces, de azért megvan benne a feszültség. Csak ajánlani tudom.

Kanyi   2020. 10. 26.

Nagyon imádtam ezt a sorozatot, és csatlakozom az előttem levőkhöz, nagyon sajnálom, hogy nem készül hozzá folytatás.

Antónia   2020. 10. 17.

Kicsit elvont, egy este alatt ki lehet nézni, nem olyan eseménydús. Az kifejezetten nem tetszett, hogy az eleje unalmas volt, és a végére sűrítettek mindent.