A Kominsky-módszer

A Kominsky-módszer

The Kominsky Method

Egy idősödő, egykor híres színész azzal keresi a kenyerét, hogy fiatal színészeket mentorál.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.11.10. | Netflix (2019.08.07.)

1. évad (2018) - 8 epizód

Lisa Edelstein
Lisa Edelstein
Susan Sullivan

2020.06.08 Dorkateo

Úgy látszik, öregszem ...

Imádom a szarkasztikus megjegyzéseit a két vén trottynak :D Jó érzés kigúnyolni az idő könyörtelenségét (vagy csak hallani a gúnyolódást). Nem kedvelem különösebben Michael Dougles-t, de itt el kell ismerjem az érdemeit. Alan Arkin pedig határozottam előre lépett a kedvenceim listáján. És a többi idős színész, színésznő is pazarul adja .... nem is a szerepét, inkább önmagát. Nekem színtiszta humor. ("- Nem látszol békésnek .... - ... pedig hidd el, belül szétvet a nyugalom ....")

Sandy Kominsky egy 1969-es Mercedes-Benz W111, 280 SE kabriót vezet, amiből összesen 1390 darab készült.Szerző: Képkockák

Alan Arkin játssza Norman Newlander karakterét. Alan Arkin házastársának neve: Suzanne Newlander Arkin.Szerző: Képkockák

A második évaddal kezdve hosszabb évadokat akart csinálni a Netflix, de Michael Douglas ragaszkodott a 8 részhez.Szerző: Képkockák

Michael Dougles volt feleségének azt a Kathleen Turnert választották, akivel a Rózsák háborújában olyan csúnyán váltak. Ebben a sorozatban elvált szülők, akik ugyanabban a stílusban utálják egymást, mint egykor.Szerző: Dorkateo

Gólkirályság
Hol nézheted: TV