Transparent

Face   2016. 04. 21.

Ez a jelentéktelennek tűnő sorozat képes volt arra, amire eddig semmi sem. Szinte azonnal felkeltette az érdeklődésem. Nagyon jópofa, és jól kidolgozott karakterekkel van tele a film, ha másért nem, hát emiatt érdemes nézni, még ha a sztori néha kicsit érdektelenné is válik. :)

pav   2015. 09. 09.

Nagyon tetszik, hogy egy ilyen komoly témát, mint a transzneműség ilyen könnyedén és jó humorral tud tálalni, ugyanakkor egy percig sem válik komolytalanná. Ezt a szintet végig fenn tudja tartani. Nagyon gyorsan kedvencemmé vált a sorozat és csakis ajánlani tudom!

Jeffrey Tambor
Jeffrey Tambor
Amy Landecker
Carrie Brownstein
Jay Duplass
Gaby Hoffmann
Judith Light
Judith Light

A Transparent második évada nemsokára startol az Amazonon és már a harmadikat is berendelték. Ha valaki kicsit unná már a túlságosan aprólékosan megtervezett Modern Family-hez hasonló család alapú vígjátékokat, akkor nem érdemes kihagynia ezt a néhol könnyed drámába átcsapó darabot. Jó ilyen tabukat látni, amik nem akarják ránk kényszeríteni magukat; rövid is, kedves is és a világot nem megváltani akarja, hanem csupán megmutatni. több»