Szexoktatás (2019)

Sex Education

indingo   2019. 03. 04.

Itt tényleg mindet megmutatnak. Nagyon bevállalós, helyenként nyers és elég aktuális problémák vannak a a középpontban.

TomÁcs   2019. 11. 19.

Várom már a második évadot, mert úgy hagyták abba, hogy sok szál még elvarratlan maradt vagy pont az utolsó részben indult el. A története helyenként picit erős, nem valami hihető.

VvV   2019. 10. 27.

Tök kényes témáról rég láttam ennyire kerek és jól felépített sorozatot.

Lonka   2019. 08. 15.

Nagyon nyíltan, tabuk nélkül beszéltek mindenről, de mégsem éreztem azt hogy az egészet az arcomba akarják nyomni.

petraszab   2019. 04. 28.

Imádtam az anya-fiú kapcsolatot a filmben, amellett, hogy nem ez a fő szál. A története meglepően izgalmas a téma ellenére.

Asa Butterfield
Emma Mackey

Fontos dolgokról beszél, jobban mondva beszélget velünk a sorozat. Hogy minden döntés egyszerre mérhetetlenül elszánt és kivédhetetlenül bizonytalan, legyen szó éppen abortuszról, a szüzességünk elvesztéséről, vagy arról, létesíteni szeretnénk-e (és milyen) kapcsolatot egy másik emberi lénnyel – és hogy ehhez milyen mértékű őszinteség elengedhetetlen, és milyen mértékű őszinteség megengedhetetlen. több»