indingo   2019. 03. 04.

Itt tényleg mindet megmutatnak. Nagyon bevállalós, helyenként nyers és elég aktuális problémák vannak a a középpontban.

rainman   2019. 04. 02.

A kilencvenes években voltál tini? A szentimentális érzelgősség nem áll távol tőled? Ha csak az egyik válaszod is igen, akkor ez a te sorozatod! Úgy kapsz retró érzést, hogy közben nagyon is új és aktuális a mondanivaló. Merthogy az is van. Merjünk a szexről beszélni. Merjünk mások lenni. Vagy csak merjünk azok lenni, akik vagyunk. Ez a nyolc rész oktat… és szórakoztat… és megnevettet… és megríkat… egyszerre. Végigpörög rajtad a teljes érzelmi skála, csak legyél befogadó, és mint mondtam, szentimentális. Nézd, és nyolc részen át feelgood érzésed lesz! Közben pedig figyelj a soundtrackre meg a színészi játékra! Hidd el, nem fogsz csalódni! Ez a sorozat maga a tökély!

khatta   2019. 02. 28.

Nem jó a sorozat leírása, nem erről szól! Nézzétek meg ezt a szomorú és egyben kacagtató sorozatot, nagyon megéri. Remek szereplőgárda, fordulatos cselekmény, nagyon jó zene.

Asa Butterfield