Szexoktatás (2019-2021)

Sex Education

Rea387147   2021. 04. 04.

Őszintén, az elején kicsit féltem belekezdeni a sorozatba, de egész hamar megszerettem. A cím alapján lehet, hogy sokan elítélik, viszont különböző társadalmi helyzeteket, problémákat ábrázolnak a sorozat alatt. Meg persze van az a mondás, hogy ne ít... több»

hp   2021. 01. 04.

Hamar megszerettük a sorozatot, nem is volt kérdés, hogy belevágjunk-e a második évadba, ami szintén nem okozott csalódást. Asa Butterfield még mindig nagyon jó, Gillian Andersonnak pedig kimondottan jól áll ez a szerep. Szerethető, humoros, nem az évtized legjobbja, de jó szívvel ajánlható széria.

indingo   2019. 03. 04.

Itt tényleg mindet megmutatnak. Nagyon bevállalós, helyenként nyers és elég aktuális problémák vannak a a középpontban.

TomÁcs   2019. 11. 19.

Várom már a második évadot, mert úgy hagyták abba, hogy sok szál még elvarratlan maradt, vagy pont az utolsó részben indult el. A története helyenként picit erős, nem valami hihető.

VvV   2019. 10. 27.

Tök kényes témáról rég láttam ennyire kerek és jól felépített sorozatot.

Timcsi   2020. 09. 09.

Féltem, hogy nagyon felvilágosító film lesz, vagy pont hogy átesnek a ló túloldalára, és közönséges. Szerintem megtalálták a készítők az arany középutat.

Bazzzsi   2020. 10. 09.

Rég nevettem ennyit sorozaton. A téma talán picit kényes, de a jó végét fogták meg a készítők. A szereposztása is csillagos ötös.

Asa Butterfield
Emma Mackey

Fontos dolgokról beszél, jobban mondva beszélget velünk a sorozat. Hogy minden döntés egyszerre mérhetetlenül elszánt és kivédhetetlenül bizonytalan, legyen szó éppen abortuszról, a szüzességünk elvesztéséről, vagy arról, létesíteni szeretnénk-e (és milyen) kapcsolatot egy másik emberi lénnyel – és hogy ehhez milyen mértékű őszinteség elengedhetetlen, és milyen mértékű őszinteség megengedhetetlen. több»