Ginny és Georgia (2021)

Raymond Ablack
Sara Waisglass
Nathan Mitchell

indingo   2021. 10. 23.

Tetszett az anya-lánya páros, akik jobb, új élet reményében új életet kezdenek. Ahogy egyre jobban beilleszkednek az új közösségbe, sok-sok titokra és fájdalomra fény derül a múltból. De vajon mit tartogat a jövő?

TomÁcs   2021. 10. 15.

Igen, semmi új nincs benne, de egy szerethető és érzelmes sorozat. A karakterek nagyon kedvelhetők.

Melinda   2021. 03. 12.

Nem használták ki a potenciálját

Hihetetlenül ostoba sorozat, de nem tagadom, egyszer nézősnek, vasárnapokra teljesen jó. Dühítően gagyira csináltak meg egy csomó szálat, pedig akadt volna potenciál Ginny és Georgia történetében, vártam, hogy mit tudnak egy karakán egyedülálló anyuk... teljes kritika»

hp   2021. 03. 12.

Sok negatív véleménnyel találkoztam a sorozat kapcsán, és részben értem is, hogy mit kifogásolhattak, de közben meg ott van az is, hogy elég komoly témákat vet fel a Ginny és Georgia (lásd, amikor a tinédzser lány körberagasztózza a combjait, hogy vé... több»

Iza   2021. 03. 26.

Copy-Paste

Hát, hogy manapság még mindig csinálnak ennyire sablonos sorozatot... Semmi meglepő, semmi új nem volt benne. Vártam a végéig, hogy talán valami érdekes is kisül a dologból, de a vége még rosszabb volt.

Durran   2021. 03. 05.

Nem tudom, külföldön miért húzták le annyira, de szerintem nagyon rendben volt ez a sorozat. Erős témákkal foglalkozott, remek alakítások vannak benne, van humora is. Abszolút befutó volt nálunk.

Péter   2021. 02. 25.

Kimondottan erős mondanivalóval rendelkező sorozat, adtam neki egy esélyt, és a legkevésbé sem bántam meg, nagy kellemes csalódás volt. Merem ajánlani.

A sorozat készítői felbéreltek egy külsős céget, hogy ideiglenesen cserélje le a kanadai zászlókat Cobourgban amerikai zászlókra.

(Hupka Adrián)