Ginny és Georgia (2021)

Raymond Ablack
Sara Waisglass
Nathan Mitchell
Brianne Howey

Manfred393292   2022. 10. 11.

Első blikkre kissé gagyinak tűnt, és mondjuk az is egy kicsit, de azért vannak benne szálak meg szereplők, akik szimpik. Csak az az orrhangÚu szinkronhangja ne lenne Ginnynek. Fuuuh.

VvV   2021. 12. 20.

Jól megfér egymás mellett az édesanya és a tinilány története, bár engem az anyuka múltja jobban érdekel.

TomÁcs   2021. 10. 15.

Igen, semmi új nincs benne, de egy szerethető és érzelmes sorozat. A karakterek nagyon kedvelhetők.

Lonka   2021. 12. 21.

Nagyon várom a második évadot, mert pont a legizgalmasabb résznél hagyták abba. Ilyen anya-lánya kapcsolatról szóló sorozatot még nem láttam.

Melinda   2021. 03. 12.

Nem használták ki a potenciálját

Hihetetlenül ostoba sorozat, de nem tagadom, egyszer nézősnek, vasárnapokra teljesen jó. Dühítően gagyira csináltak meg egy csomó szálat, pedig akadt volna potenciál Ginny és Georgia történetében, vártam, hogy mit tudnak egy karakán egyedülálló anyuk... teljes kritika»

indingo   2021. 10. 23.

Tetszett az anya-lánya páros, akik jobb, új élet reményében új életet kezdenek. Ahogy egyre jobban beilleszkednek az új közösségbe, sok-sok titokra és fájdalomra fény derül a múltból. De vajon mit tartogat a jövő?

hp   2021. 03. 12.

Sok negatív véleménnyel találkoztam a sorozat kapcsán, és részben értem is, hogy mit kifogásolhattak, de közben meg ott van az is, hogy elég komoly témákat vet fel a Ginny és Georgia (lásd, amikor a tinédzser lány körberagasztózza a combjait, hogy vé... több»

A sorozat készítői felbéreltek egy külsős céget, hogy ideiglenesen cserélje le a kanadai zászlókat Cobourgban amerikai zászlókra.

(Hupka Adrián)