Ginny és Georgia

Ginny & Georgia

2023.02.08 Babypatiszon

Érzelmi/rejtett bántalmazás

Nagyon durván bemutatja, hogy milyen az, ha egy szülő mérgezi az életed. A második évad még inkább, miután az első szépen felvezette. Én semmi vicceset nem találtam a sorozatban, sokkal inkább gondolatébresztő és szomorú. Nekem tetszett, bár nyomasztó is.

2021.12.20 VvV

Jól megfér egymás mellett az édesanya és a tinilány története, bár engem az anyuka múltja jobban érdekel.

2021.10.15 TomÁcs

Igen, semmi új nincs benne, de egy szerethető és érzelmes sorozat. A karakterek nagyon kedvelhetők.

2021.12.21 Lonka

Nagyon várom a második évadot, mert pont a legizgalmasabb résznél hagyták abba. Ilyen anya-lánya kapcsolatról szóló sorozatot még nem láttam.

2021.10.23 indingo

Tetszett az anya-lánya páros, akik jobb, új élet reményében új életet kezdenek. Ahogy egyre jobban beilleszkednek az új közösségbe, sok-sok titokra és fájdalomra fény derül a múltból. De vajon mit tartogat a jövő?

2021.03.12 hp

Sok negatív véleménnyel találkoztam a sorozat kapcsán, és részben értem is, hogy mit kifogásolhattak, de közben meg ott van az is, hogy elég komoly témákat vet fel a Ginny és Georgia (lásd, amikor a tinédzser lány körberagasztózza a combjait, hogy vé... Több

2021.03.12 Melinda

Nem használták ki a potenciálját

Hihetetlenül ostoba sorozat, de nem tagadom, egyszer nézősnek, vasárnapokra teljesen jó. Dühítően gagyira csináltak meg egy csomó szálat, pedig akadt volna potenciál Ginny és Georgia történetében, vártam, hogy mit tudnak egy karakán egyedülálló anyuk... Teljes kritika

Szexoktatás
2018
Hol nézheted: TV

2023.01.10 KCintia

Tetszik!

Amikor nekifogtam ennek a sorozatnak, akkor még nem hittem volna, hogy így magával is ragad. Nagyon tetszik. Drámai, izgalmas , csajos (szerintem a férfiak annyira nem néznék örömtelien). Mondjuk a kis Ginny karaktere a második évadra átment kissé idegesítőbe (érthető okok miatt), de ennek ellenére az egész sorozat végig fenntartja a figyelmet és szórakoztat.

2023.01.09 Idknw

Csak az nézze meg, akinek sok türelme van. Egyébként a tartalom jó lenne, és van néhány érdekes szál, de annyira irritáló szereplőket válogattak be, hogy szinte nézhetetlen a sorozat. A második évadban fokozzák is, Ginny egy elkényeztetett, nyávogó, ... Több

2022.10.11 Manfred393292

Első blikkre kissé gagyinak tűnt, és mondjuk az is egy kicsit, de azért vannak benne szálak meg szereplők, akik szimpik. Csak az az orrhangÚu szinkronhangja ne lenne Ginnynek. Fuuuh.

2021.02.24 Jeve

Őszinte és szívhez szóló sori, némi humorral megfűszerezve. Tipikusan az a fajta, amit vétek lenne kihagyni.

2021.03.05 Durran

Nem tudom, külföldön miért húzták le annyira, de szerintem nagyon rendben volt ez a sorozat. Erős témákkal foglalkozott, remek alakítások vannak benne, van humora is. Abszolút befutó volt nálunk.

2021.02.25 Péter

Kimondottan erős mondanivalóval rendelkező sorozat, adtam neki egy esélyt, és a legkevésbé sem bántam meg, nagy kellemes csalódás volt. Merem ajánlani.

2023.02.04 XxkataxX

Érdemes megnézni!

Nagyon reálisan bemutatja az önmagunkkal való küzdelmet, megmutatja, mennyire fontos a mentális egészség. Nagyon szerethető karaktereket sikerült az íróknak létrehozni, részről-részre izgalmasabb a sorozat.