A Nagy Fehér Főnök

A Nagy Fehér Főnök

Nagy fehér főnök
Videók

Egy szebb napokat látott kisváros hétköznapi hőseivel ismerkedhetünk meg, akik közösen harcolnak egy szebb jövőért, szembenézve a nyomorral, rasszizmussal és előíteletekkel - amelyektől meglepően ők maguk sem mentesek.

(Hupka Adrián)

Ország: Magyarország
Premier: 2022 | RTL+ (2022.11.17.)

2023.01.23 Robinson76

Bravó!

Nagyon jókat hallottam a sorozatról, ezért gondoltam, bepróbálom. Amúgy pont akkorra ért véget az évad, így, mikor az idő engedte, egy-egy részt be is tudtam vállalni, és nagyon könnyen lecsúszott. A sztori rendben van, a színészek remekelnek, egyszerre kapunk egy kis korrajzot és kellemes szórakoztatást, szóval nem véletlenül értékeltem 5 csillagosra. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy az elmúlt öt évben mennyi volt azon magyar sorozatok száma, amelyek ennyire élvezhetőek voltak számomra.

2022.12.30 kecsamstaff

A színészek nagyon jók. Azért aki látta A mi kis falunkat, az biztos észre fogja venni, hogy kicsit mintha annak a mintájára épülne fel a film. Az első rész a legaktívabb poénok és események szempontjából. Utána már behúzzák a féket egy kicsit. Szerintem nagyon jó kis sorozat. Ajánlom mindenkinek.

2022.11.18 piZZola

Elég tipikus magyar sorozat. Nem dobtam el az agyam tőle, de azért volt, hogy röhögtem.

Terápia
2012