Ez minden, amit tudok

Ez minden, amit tudok

I Know This Much Is True

1. évad (2020) - 6 epizód

Wally Lamb azonos címen megjelent regényét a Kék Valentin és a Fény az óceán felett rendezője, Derek Cianfrance vitte vászonra. Mark Ruffalo főszereplésével egy ikerpár története elevenedik meg; a testvérek egyike tudathasadásban szenved, üldözési mánia gyötri. A sorozat központi témája az emberi… Több

Forgatókönyvíró: Derek Cianfrance, Wally Lamb
Premier: 2020.05.10. | HBO Max (2020.07.06.)

2021.12.04 Emmersson

Ütős dráma

Nincsen akció, nincsenek nagy fordulatok, mégis odaszegez a képernyőhöz. Mark Ruffalo dupla alakítása joggal érdemelt Golden Globe-díjat! Nincs értelme ragozni, látni kell!

2021.10.13 Bazzzsi

Nyomasztó és lehangoló sorozat, helyenként lassú is. Mark zseniális benne, de összességében nem tetszett a történet.

2020.11.15 János Antal

Erős

Tényleg nagyon nyomasztó a hangulata, de a kiváló színészi alakítások és a sztori miatt tetszett. Egy dolog zavart: a főhőssel nem nagyon tudtam azonosulni, úgy tűnt, az emésztő bűntudat miatt minden létező módon próbálja tönkretenni az életét, elég nagy sikerrel. A végén azért van némi kis feloldás, feloldozás.

2020.07.09 Moze

Az egyik kedvenc minisorozatom lett. Gyönyörű és drámaian igazi.

2020.05.11 Ricardo Garcia

Ruffalo zseniális színész, egymástól teljesen különböző karaktereket ilyen profi módon eljátszani... nem semmi munka. És akkor a többieket még nem is említettem, mindenki maximálisan odatette magát. A végeredmény pedig egy érzelmekkel teli, ragyogó sorozat lett, amit szerintem nem lehet nem szeretni.