Ez minden, amit tudok (2020)

I Know This Much Is True

János Antal   2020. 11. 15.

Erős

Tényleg nagyon nyomasztó a hangulata, de a kiváló színészi alakítások és a sztori miatt tetszett. Egy dolog zavart: a főhőssel nem nagyon tudtam azonosulni, úgy tűnt, az emésztő bűntudat miatt minden létező módon próbálja tönkretenni az életét, elég nagy sikerrel. A végén azért van némi kis feloldás, feloldozás.

Major Nézhetetlen  2020. 08. 11.

nézhetetlen, nyomasztó

Ez egy nyomasztó [email protected] senkinek nem ajánlom

Moze   2020. 07. 09.

Egyik kedvenc mini-sorozatom lett! Gyönyörű és drámaian igazi!

Dani   2020. 05. 22.

Számomra a cselekmény egy kissé kiszámítható volt, de ettől függetlenül az alaphangulata nagyon kárpótolt. Persze nem valószínű, hogy valaha újranézem majd, de örülök, hogy rátaláltam erre a sorozatra.

Ricardo Garcia   2020. 05. 11.

Ruffalo zseniális színész, egymástól teljesen különböző karaktereket ilyen profi módon eljátszani... nem semmi munka. És akkor a többieket még nem is említettem, mindenki maximálisan odatette magát. A végeredmény pedig egy érzelmekkel teli, ragyogó sorozat lett, amit szerintem nem lehet nem szeretni.

Hik   2020. 05. 16.

Nem tagadom, nekem Mark Ruffalo egy hatalmas kedvencem, szerintem az ő alakítása viszi a prímet ebben a sorozatban, de ez nem jelenti azt, hogy a sztori is gyenge lenne. Érdemes belevágni, mert nagyon tartalmas a cucc!

yoko Nézhetetlen  2020. 05. 12.

Számomra túl lassú és melankolikus hangulatú sorozat, azt viszont el kell ismerni, hogy nagyon erős forgatókönyvre épül, és a történet nem mindennapi. Egy esélyt mindenképp megérdemel.