Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

messideco   2018. 08. 17.

Nem tartozik a legnagyobb nevű sorozatok közé, de létezik egy elvetemült rajongótábora, akik kitartanak mellette. Én is közéjük tartozok, bár sok nagyszerű sorozatot láttam, de ha valaki rákérdez egyből rávágom ezt kedvenc sorozatnak.

Deku   2017. 08. 23.

Nekem ez a film túl szexista lett, semmi másról nem szól az egész. Nagyon alpári tud lenni és ez nem bejövős. Az alaptörténet nem olyan rossz, csak a megvalósítása az ami nem jött be.

Edii   2015. 09. 17.

Fordulatos és meglepő sorozat, végre egy olyan történet, ami nem annyira kiszámítható.

Brigusz724   2015. 06. 08.

Ez szerintem a valaha elkészített legjobb sorozat. Minden benne van ami kell egy nőnek: szexi pasi (Julian McMahon) és az igazi amerikai álomhelyszínek (Miami), a pasiknak pedig szexualitás és erőszak. A benne látható plasztikai műtétek néha elég rémisztően pontosan lettek ábrázolva és volt benne pár elég vad szituáció is, de igazán izgalmas és lebilincselő sorozat.

VK   2017. 06. 19.

Nem rossz film. Érdekes alaptörténeteket ötvöz, amitől igazán izgalmassá válik. A szereplők hitelesek, a téma érdekes és a kivitelezése profi. Nem egy sablonos film.