Kés/alatt

Nip/Tuck

2023.07.22 Diabolus

Nagy kedvenc

Fordulatos, nem kiszámítható, nagyon lebilincselő sorozat, különböző sorsokkal, életutakkal. Nem egy szokványos, könnyen feledhető alkotás, én nagyon kedvelem, éppen újranézem sok-sok év után.

2017.08.23 Deku

Nekem ez a film túl szexista lett, semmi másról nem szól az egész. Nagyon alpári tud lenni és ez nem bejövős. Az alaptörténet nem olyan rossz, csak a megvalósítása az ami nem jött be.

2015.06.08 Brigusz724

Ez szerintem a valaha elkészített legjobb sorozat. Minden benne van ami kell egy nőnek: szexi pasi (Julian McMahon) és az igazi amerikai álomhelyszínek (Miami), a pasiknak pedig szexualitás és erőszak. A benne látható plasztikai műtétek néha elég rém... Több

2016.07.29 Homer

Érdeks sorozat és az alapkoncepciója miatt nagyon meg is osztja a nézőket és a róla alkotott véleményt. Zseniálisan és nyersen tálalja a mai világ külső szemléletét és hogy hibásan mit találunk a legfontosabbnak. Magával ragadja a néző figyelmét.

2017.06.19 VK

Nem rossz film. Érdekes alaptörténeteket ötvöz, amitől igazán izgalmassá válik. A szereplők hitelesek, a téma érdekes és a kivitelezése profi. Nem egy sablonos film.

2015.10.06 idefix

Érdekes sorozat, realisztikus ábrázolással, két egymástól teljesen különböző karakterrel, akik mégis hasonló közegben mozognak és összefonódik az életük.

2016.01.31 zsfarkas

Tetszik a sorozat, elég hiteles és mindig érdekel a folytatás, szóval izgalmas és magával ragadó. Jó a szereplőválogatás és az összhang, kitűnő a rendezés.

2023.07.12 Enikő

Ez az a világ, amibe soha nem nyertem volna betekintést, ha nincs ez a sorozat. A két alapvető kulcsfigura, akik az elején nem is különbözhetnének jobban egymástól. Ám a hatalom, a pénz és a csillogás mindenkit megváltoztat.

2018.08.17 messideco

Nem tartozik a legnagyobb nevű sorozatok közé, de létezik egy elvetemült rajongótábora, akik kitartanak mellette. Én is közéjük tartozok, bár sok nagyszerű sorozatot láttam, de ha valaki rákérdez egyből rávágom ezt kedvenc sorozatnak.