Spanok

NFG   2018. 03. 19.

Mikor elkezdtem nézni, nagyon nem tetszett! Túl sok volt benne a drogozás, ivás és törvényszegés, stb.! Az égész abszurdnak tűnt! De valamiért folytattam! Néztem buzgón a részeket, majd mikor az első nemzedéknek "vége" lett, akkor jöttem rá, hogy megszerettem a szereplőket! A következő szériát nehezen kezdtem el, hiszen azzal a hátránnyal indítottak, hogy ők nem azok a karakterek, akik az előzőben voltak! De aztán ők ugyanolyan szerethetők lettek! Viszont mikor ezt a nemzedéket is "kinyírták" eldöntöttem, nem nézem tovább! Így megmaradhatott bennem az eredeti Skins hangulat!

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Elég mély betekintést nyújt a mai társadalmi viszonyok kiinduló problémájára globálisan és átvitt értelemben is.

indingo   2017. 04. 17.

Remek kis sorozat volt, nagyon szerettem. Volt benne valami egyedi, valami amitől más volt mint a többi. Furcsa, hogy innen "indult" Nicholas Hoult.

VK   2017. 06. 19.

Elég gyenge sorozat, meglehetősen semmitmondó, nem igazán zajlanak benne az események. Kiszámítható és gyenge, nincs benne izgalom. A szereplők sem túl profik.

petraszab   2019. 04. 20.

Szélsőségeket és különbségeket megmutató sorozat. Azon kevés angol sztorik egyike, amit nagyon eltaláltak a készítők, és páran a szereplők közül egész szép karriert futottak be.

Joe Dempsie

Dev Patel-nek nem volt még korábbi forgatási tapasztalata, így olyan buzgón mormolta a sajátján kívül a többi színész szövegét is, hogy többször rá kellett szólni.

(ArpiHajdu és Réci )

Kétszer részesült BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) díjban (2008-ban és 2009-ben) és mind a kettőt az első generációs szereplőkkel szerezték meg!

(GedyPapa)