Szívtipró gimi (1994)

Heartbreak High

Evok1909   2018. 03. 11.

Rengeteg mélység és magasság jellemezte ezt a sorozatot. Sajnáltam, hogy egy bizonyos pont után jellegét vesztette.

indingo   2017. 06. 20.

Amikor ment tetszett, bár igazából alig volt választék, tehát ha már egy fiatalokról fiataloknak szóló sorozat ment, azt már megnézte az ember.

Edii   2015. 09. 21.

Az elején nagyon szerettem, de után véleményem szerint hanyatlásnak indult és sokat veszített a színvonalából...

Gigi   2017. 01. 19.

Tinikoromban láttam, és egy ideig nagyon lekötött. Aztán valahogy elvesztettem az érdeklődésem. Nem az volt a baj, hogy ellaposodott volna a történet, hanem valahogy más lett a hangulata, más irányt vett a történet, és szépen lassan kiábrándultam belőle.

Jodie Coopert alakító Abi Tuckert nem csak színészettel, hanem zenével is foglalkozott, így emiatt is testhezálló volt számára a sorozatbeli karakter. Zeneszerzőként és dalszövegíróként is megmutatta a tehetségét, és egy zenei vetélkedőn került kiválasztásra a sorozatbeli szerepre. Amit talán még kevesebben tudnak róla, hogy a Szívtipró gimi zenéjének megírásában is közreműködött. Mára két önálló lemeze is megjelent, de mégsem tudott nemzetközi zenei karriert befutni, inkább Ausztrália-szerte ismerik a zenéjét.

(Gigi)

A Szívtipró gimi sorozat a Szívtipró kölyök című mozifilmből nőtte ki magát.

(Gigi)