Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Tövismadarak (1983)

The Thorn Birds

acey   2017. 01. 17.

Az egyik leggyönyörűbb sorozat, amit valaha készítettek. A történet nagyon fájdalmas és szívhez szóló, azt hiszem, ezt mindenkinek meg kellene néznie, hogy tudja, milyen is az igazi szerelem. Máskülönben pedig egy nagyon jó képet is fest az emberi társadalomról és a benne uralkodó viszonyokról.

fester   2016. 06. 14.

Tetszett, hogy nem volt kifejezetten nyálas vagy épp melodramatikus, bár nem egyszer majdnem átfordult abba. Chamberlain alakítása nekem nagyon bejött, igaz sokszor talán túlságosan is teátrálisra vette a szerepét. Ennek ellenére szerintem jó kis sorozat.

Barbara Stanwyck
Bryan Brown
Barbara Stanwyck
Richard Chamberlain

Ma sem veszített semmit az erejéből ez a remek sorozat, még mindig bele lehet feledkezni, sokadjára is meg tudja érinteni a néző szívét a történet, jöhet bármikor!

8/10 több»