Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vészhelyzet (1994)

ER

belavagyok   2020. 10. 29.

Amikor ment, verhetetlen volt, mert monopóliuma volt. Azért ha ma elkap egy-egy részt az ember, már nem olyan lenyűgöző.

indingo   2017. 06. 28.

Ha kórházsorozatot kell mondani, az emberek 90%-ának a Vészhelyzet ugrik be. Minőségi volt, remek történetekkel részeken belül és a teljes sorozaton át. Voltak megrázó és igazán felkavaró jelenetek is.

Deku   2017. 08. 22.

Ez talán az egyik leghíresebb sorozat a kategóriáján belül. Szinte nincs olyan aki ne ismerné bevezető zenéjét. A sorozatban szuper volt a történet mindig volt bonyodalom. Nekem tetszett.

Thibo84   2016. 06. 12.

Én is azon emberek táborához tartozom akik szerették ezt a sorozatot, de amikor Greene meghal, valami megváltozott számomra. Hiába csíptem Carter karakterét a legjobban, de számomra olyan volt, mintha Greene tartja össze a sürgősségit. És amikor már Carter is távozik, onnantól már nem is igen érdekelt a sorozat.

AngelCass   2016. 06. 28.

Én most kaptam rá a szériára és az egyik kedvenc kórházi sorozatommá vált. Kedvenc szereplőm Dr. John Carter (Noah Wyle) ,aki a szemünk láttára nővi ki magát a kezdő medikusból a mindent megoldó sebésszé. A sorozat tele van karakter fejlődéssel , izg... több»

Szilonka   2019. 07. 29.

A műfajában a legjobb ez nem vitás. Egyedi esetek, érdekes a bepillantás az orvosok és nővérek életéébe a munkán kívül.

Edii   2015. 09. 05.

Legjobb kórházi sorozat. Nagyon szerettem!

Angela Bassett
Swoosie Kurtz
Kellie Martin
Kellie Martin
Swoosie Kurtz
John Stamos

Sherry Stringfield (Dr Susan Lewis) fontosnak tartja az egészséges életmódot így elvállata az Amerika Got Milk ? tejivást népszerűsítő kampány reklámarcát holott ő maga laktózérzékeny.

(AngelCass)

Noah Wyle és Goran Visnjic vívóedzésekre jártak együtt.

(Deku)

Goran Visnjic szolgált a horvát hadseregben mint ejtőernyős és a délszláv háborúban önkéntes volt három hónapig.

(Deku)

A Green doktort alakító Anthony Edward együtt játszott Tom Cruise-zal a Top Gun-ban.

(Deku)

Benton doktor siket fia Reese a való életben is hallássérült ugyanis fél fülére nem hall semmit.

(Deku)

Romano doktor irodájába felfedezhetünk egy Apollo rakétát ami utalás Paul McCrane régebbi filmjére ahol is űrhajósként szerepelt.

(Deku)

Az eredeti rendező Steven Spielberg lett volna viszont ő ekkor a Jurassic Park-on dolgozott így visszautasította azt.

(Deku)

Mondhatni, hogy a sorozat életet mentett, ugyanis a hírek szerint egy 28 éves texasi nő úgy vélte agydaganata van, mert ugyanazokat a tüneteket produkálta, mint Dr. Green a sorozatban. Ezért orvoshoz ment és még idejében diagnosztizálták nála a daganatot és végül fel is épült a betegségből.

15 évadon keresztül közel 130 ezer készlet orvosi kesztyűt használtak fel a forgatásoknál.

A színészek közül páran kérték, hogy a készítők öljék meg a karaktereiket, Maura Tierney-ben felmerült az ötlet, amikor azon gondolkodott, hogy kilép a produkcióból, ám végül más sorsot szántak Abby-nek a készítők. Azonban amikor Anthony Edwards közölte a producerekkel, hogy szeretne kilépni a show-ból, John Wells nem látott más megoldást, mint Dr. Green halálát, ugyanis az ő karaktere annál fontosabb szereplője volt a történetnek, mint hogy csak úgy kisétáljon az ajtón.