indingo   2017. 06. 28.

Ha kórházsorozatot kell mondani, az emberek 90%-ának a Vészhelyzet ugrik be. Minőségi volt, remek történetekkel részeken belül és a teljes sorozaton át. Voltak megrázó és igazán felkavaró jelenetek is.

Deku   2017. 08. 22.

Ez talán az egyik leghíresebb sorozat a kategóriáján belül. Szinte nincs olyan aki ne ismerné bevezető zenéjét. A sorozatban szuper volt a történet mindig volt bonyodalom. Nekem tetszett.

Edii   2015. 09. 05.

Legjobb kórházi sorozat. Nagyon szerettem!

AngelCass   2016. 06. 28.

Én most kaptam rá a szériára és az egyik kedvenc kórházi sorozatommá vált. Kedvenc szereplőm Dr. John Carter (Noah Wyle) ,aki a szemünk láttára nővi ki magát a kezdő medikusból a mindent megoldó sebésszé. A sorozat tele van karakter fejlődéssel , izgalommal ,drámával és az orvoslás része se légből kapott. Eleinte zavaró ,hogy a betegek történetei abba maradnak és minden részben új beteggel esettel találkozunk, de ilyen egy sürgősségi , azért a dokiknak a maga kis történeteik folyatódnak ,bonyolódnak . Akinek bejön a House széria vagy a Dokik az megtalálhatja ebben a sorozatban az arany középutat.

VvV   2018. 11. 17.

Akkoriban amikor ment, mindenki ezt nézte. Kórházba, dokihoz senki sem szeret járni, de nézni az egészen más.

Angela Bassett
Swoosie Kurtz
Kellie Martin
Kellie Martin
Swoosie Kurtz
John Stamos

Sherry Stringfield (Dr Susan Lewis) fontosnak tartja az egészséges életmódot így elvállata az Amerika Got Milk ? tejivást népszerűsítő kampány reklámarcát holott ő maga laktózérzékeny.

(AngelCass)

Noah Wyle és Goran Visnjic vívóedzésekre jártak együtt.

(Deku)

Goran Visnjic szolgált a horvát hadseregben mint ejtőernyős és a délszláv háborúban önkéntes volt három hónapig.

(Deku)