Vészhelyzet

ER

2024.02.18 Schumy1

Az újdonság ereje, hogy van egy olyan sorozat, ami bepillantást tesz a kórházban zajlottakhoz, hogy egy kicsit modern, más mint pl. A klinika. Tetszett.

2017.06.28 indingo

Ha kórházsorozatot kell mondani, az emberek 90%-ának a Vészhelyzet ugrik be. Minőségi volt, remek történetekkel részeken belül és a teljes sorozaton át. Voltak megrázó és igazán felkavaró jelenetek is.

2016.06.12 Thibo84

Én is azon emberek táborához tartozom akik szerették ezt a sorozatot, de amikor Greene meghal, valami megváltozott számomra. Hiába csíptem Carter karakterét a legjobban, de számomra olyan volt, mintha Greene tartja össze a sürgősségit. És amikor már Carter is távozik, onnantól már nem is igen érdekelt a sorozat.

2017.12.13 Yosihiro

Az orvosi filmek Oscar díjával jutalmaznám ezt a sorozatot. Remek lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek remek színészi alakításokkal.

2022.04.01 JRD

A 90-es években berobbant a kórházsorozat. Annyi intubálást egy államban nem végeztek, mint ezen a sürgősségi osztályon. Orvosok, nővérek műszakjait követhettük nyomon szerelmi szálakkal fűszerezve. Ha érdekel, hogy régebben milyen volt egy kórházsorozat, nézd meg! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.22 Deku

Ez talán az egyik leghíresebb sorozat a kategóriáján belül. Szinte nincs olyan aki ne ismerné bevezető zenéjét. A sorozatban szuper volt a történet mindig volt bonyodalom. Nekem tetszett.

2019.07.29 Szilonka

A műfajában a legjobb ez nem vitás. Egyedi esetek, érdekes a bepillantás az orvosok és nővérek életéébe a munkán kívül.

Terápia
2012
A sebész
2014

2019.08.18 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas és egyben érzelmes sorozat. A legjobb kórházas sorozat amit eddig láttam. Nem véletlenül élt meg ennyi évadot. Szerethető karakterek és izgalmas történet. Minden részt tudott valami újat mondani és mutatni.

2016.06.28 AngelCass

Én most kaptam rá a szériára és az egyik kedvenc kórházi sorozatommá vált. Kedvenc szereplőm Dr. John Carter (Noah Wyle) ,aki a szemünk láttára nővi ki magát a kezdő medikusból a mindent megoldó sebésszé. A sorozat tele van karakter fejlődéssel , izg... Több

2018.11.17 VvV

Akkoriban amikor ment, mindenki ezt nézte. Kórházba, dokihoz senki sem szeret járni, de nézni az egészen más.

2017.07.29 Lonka

Egy magával ragadó sorozat volt, ahol talán a karakterek tették meghatározóvá. Amúgy is rengeteg orvost és nővért ismerhettünk meg, de valahogy mind különböző volt.

2017.12.30 Greeta

Igazi érzelmeket tudott kiváltani a sorozat. Voltak benne valódi, emberi történetek. Nem éreztem fikciónak a történéseket. A szerelmi szál sem volt túl sok.

2020.10.29 belavagyok

Amikor ment, verhetetlen volt, mert monopóliuma volt. Azért ha ma elkap egy-egy részt az ember, már nem olyan lenyűgöző.

2019.05.23 petraszab

A maga korában izgalmas és egyedi sorozat volt. Jó történettel, igazi karakterekkel. Volt benne dráma, feszültség és szerelem.