Vészhelyzet

ER

2017.01.19 Gigi

Ha belegondolok, hogy annak idején még néha elfordítottam a fejem, túl valóságosnak, véresnek tűntek néha a jelenetek... Bár akkor is szórakoztatónak tartottam, hogy bármilyen esetről is volt szó, az tuti, hogy valaki elkezdett rögtön kiabálni, hogy ... Több

2017.08.09 czigler.nora

Egy igazi klasszikus! Tele van drámával, feszültséggel, romantikával és izgalommal. Nem láttam az összes részt, csak bele-bele néztem, de mindig izgalmas volt.

2018.01.22 Evcsi95

Egy egész felnövekvő nemzedéket elkísért ez a sorozat. Mindig megtudtak újulni a karakterek ha arra volt szükség.

2016.06.16 Edeske

Meglehetősen unalmas sorozat volt. A részek egysíkúak, semmi újdonságot nem adott. Sablonos, semmitmondó részek, unatkoztam rajta. Én nem ajánlom, gyenge film!

2015.03.31 trueblood

Az első sorozatok egyike amit az elejétől a végéig láttam. Persze megszakítva, mert összevissza adták különböző csatornákon, kavargatva az évadokat. Az első szériák nagyon jók voltak, de egy idő után kezdett egykaptafa lenni, az utolsó évad pedig valósággal idegesítő volt. Előbb kellett volna befejezniük.

2015.03.23 antoska

GYerekorom legjobb sorozata volt. A szereplok es a tortenesek nagyon adtak magukat a mindennapi elethez. Sajnos azert minnel tovabb haladtuk gyengebb lett az evad. Carter doktor meg az igazi kiraly ;)

2015.03.22 Kedves

Mindig izgatottan vártuk milyen új esetek várnak kedvenc doktorainkra. :) Ma már nem állná meg a helyét valószínűleg, de akkoriban remek sorozat volt.

Terápia
2012
A sebész
2014

2017.05.30 Fanniiiiiiiiiiiii

Tökéletes képet ad egy sürgősségi olysztály zűrös mindennapjairól. Valamint bepillantást nyerhetünk néhány orvos magánéletébe is.