Az összetört szívek gimije (Szívtipró gimi)

Az összetört szívek gimije (Szívtipró gimi)

Heartbreak High

A Hartley High középiskola 20 évvel később. Új barátaival - a kívülállókkal, Quinnivel és Darrennel - Amerie-nek helyre kell hoznia a hírnevét, miközben a szerelem, a szex és a szívfájdalom között kell… Több

Ország: Ausztrália
Premier: 2022.09.14. | Netflix (2022.09.14.)

1. évad (2022) - 8 epizód
2. évad (2024) - 8 epizód

2022.09.28 Szabó György

Semmit rólunk, nélkülünk

Mint magasan "funkcionáló" autista, nagyon örültem, hogy autista szerepre autista színésznőt választottak. Az egyik leghitelesebb film, ami visszaadja, hogy mi játszódik le bennünk. Chloé egyszerűen tökéletes Quinni szerepére. A rész, amikor írói találkozóra mennek, mind a megírt menetrend felrúgása, mind a speciális érdeklődési körrel szembeni teljes érdektelenség, mind a túlféltés, nagyon jól van reprezentálva. Jobban megérintett ez a rész, mint amikor az utolsó részben Harper elmeséli, mi történt azon az éjszakán. Zsinórban másodjára nézem végig a sorozatot, mindenkinek ajánlom, aki többet szeretne megtudni rólunk, ezt nézzétek meg, ne az Esőembert!

2022.09.15 Idknw

Mindenki mindenkivel, nem számít, hogy fiú vagy lány. Az lmbtq nagyon túl van tolva benne, még a heterók is melegek lesznek. Csak azért néztem végig, mert kíváncsi voltam a kopasz csaj történetére, de az is egy nagy semmi volt. Undorító csicsás ruhá... Több

2022.09.14 majkymi

Nosztalgiából néztem meg, más mint az eredeti, a mai fiatalság szemével vizsgálja a dolgokat, ami nem eredendően probléma. Nem volt rossz.

Az eredeti széria alkotóival, Ben Gannonnal és Michael Jenkinsszel együttműködve készítette el a Netflix a sorozatot. Szerző: indingo

A Netflix 2020-ban jelentette be, hogy elkészíti a legendás sorozat rebootját. Szerző: indingo

A sorozat az 1994-ben indult szintén Szívtipró gimi magyar címet viselő ausztrál sorozat rebootja. Szerző: indingo