Spanok

Skins

2020.04.24 Danny99

Ezek a mai fiatalok

Ezt hallja minden tinédzser a felnőttektől nap mint nap. Ez a sorozat a viselkedésük okait mutatja be kendőzetlenül, és talán ettől rádöbben az idősebb generáció, hogy semmivel se jobb vagy rosszabb, mint az övék, csak más módon lázadnak, mint ők tet... Teljes kritika

2019.02.12 mamiéstöti2

Elég mély betekintést nyújt a mai társadalmi viszonyok kiinduló problémájára globálisan és átvitt értelemben is.

2018.03.19 NFG

Mikor elkezdtem nézni, nagyon nem tetszett! Túl sok volt benne a drogozás, ivás és törvényszegés, stb.! Az égész abszurdnak tűnt! De valamiért folytattam! Néztem buzgón a részeket, majd mikor az első nemzedéknek "vége" lett, akkor jöttem rá, hogy meg... Több

2017.04.17 indingo

Remek kis sorozat volt, nagyon szerettem. Volt benne valami egyedi, valami amitől más volt mint a többi. Furcsa, hogy innen "indult" Nicholas Hoult.

2019.04.20 petraszab

Szélsőségeket és különbségeket megmutató sorozat. Azon kevés angol sztorik egyike, amit nagyon eltaláltak a készítők, és páran a szereplők közül egész szép karriert futottak be.

2016.09.17 HannaK

Magával ragadó sorozat, nincs egy eget verő története, de mégis a képernyő elé húz.

2018.08.19 Eniq

Én nagyon szerettem ezt a sorozatot nekem is az első széria szereplői voltak a kedvenceim a többieket valahogy nehezebben kedveltem meg és nem is hagytak mély nyomot maguk után, annak viszont örültem, hogy Effy elég sokáig szerepelt a sorozatban az ő karakterét nagyon kedveltem.

Kés/alatt
2012
Az elnök emberei
1999

2017.06.19 VK

Elég gyenge sorozat, meglehetősen semmitmondó, nem igazán zajlanak benne az események. Kiszámítható és gyenge, nincs benne izgalom. A szereplők sem túl profik.

2016.10.23 malnaturmix

Nem tini fejjel is élvezhető kis sorozat, picit a gyerekkor jut róla eszembe.

2015.03.29 babus1004

Én nagyon bírom ezt a sorozatot, időnként újra is nézem. Az első 2 csapat volt az igazi, de a 5-6. évad is jó volt. Egy bulis tini-sorozat.