Doktor Murphy (2017-2021)

Miranda Edwards
Samuel Vincent
Antonia Thomas

Dorkateo   2022. 04. 23.

Szeretem, ha a filmekben olyan speciális élethelyzeteket mutatnak be, amiket a hétköznapokból nem ismerhetünk. Jó érzés tudni, hogy egy fogyatékkal élő ember is lehet humoros, bírhat rendkívüli képességekkel, és mindez nem a producer találmánya, hane... több»

indingo   2018. 03. 25.

Azt hittem, hogy kórházas sorozatokból már mindent láttam, de tévedtem. Freddie Highmoret a Bates Motel után ismét egy kicsit zizzent karakterben láthatjuk, amelyben sziporkázik. A mellékszereplők teljesen lényegtelenek vele szemben. A környezetembe... több»

Szilonka   2018. 04. 06.

Csak jót lehet róla mondani. Tetszik, hogy minden részben két történet, két életről van szó. Azt piit hiányolom, hogy a főszereplő testvérével való kapcsolatáról a későbbi részekben nem sokat kapuk.

Bazzzsi   2020. 09. 05.

Freddie Highmorenak nagyon jól áll a szerep. A karakterből kihozza a maximumot. Érdekes esetek, érdekes karakterek.

Caravaggio1978   2021. 08. 12.

Életszerű

Igazából jópofa kis sorozat, nincsenek benne nagy túlzások, teljesen természetesen viselkednek benne. A műfaj nem az enyém, csak hébe-hóba néztem, de kellemes kis könnyed szórakozást ígér. Jól játszik a srác nagyon, tökéletesen.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Remek kis orvosos sorozat. Ügyelnek rá, hogy ne legyenek benne óriási blődségek. Például az arcizmok nélküli lány betegsége annyira felkrltette az érdeklődésemet, hogy utána is olvastam még a neten.

VvV   2018. 11. 01.

Dokis sorozatokból már évek óta elegem van, de ez nagyon bejött.

A sorozat egy azonos című dél-koreai sorozat remakje.

(indingo)

Freddie Highmore a sorozat főszerepe mellett a produceri feladatokat is ellátta.

(indingo)