Doktor Murphy (2017)

The Good Doctor

Bazzzsi   2020. 09. 05.

Freddie Highmorenak nagyon jól áll a szerep. A karakterből kihozza a maximumot. Érdekes esetek, érdekes karakterek.

indingo   2018. 03. 25.

Azt hittem, hogy kórházas sorozatokból már mindent láttam, de tévedtem. Freddie Highmoret a Bates Motel után ismét egy kicsit zizzent karakterben láthatjuk, amelyben sziporkázik. A mellékszereplők teljesen lényegtelenek vele szemben. A környezetembe... több»

Szilonka   2018. 04. 06.

Csak jót lehet róla mondani. Tetszik, hogy minden részben két történet, két életről van szó. Azt piit hiányolom, hogy a főszereplő testvérével való kapcsolatáról a későbbi részekben nem sokat kapuk.

Teemeah   2020. 02. 23.

Az eredeti jobb

Az eredeti koreai sokkal jobb, ezért csak három csillagot kap. A színészi játék sokkal jobb a koreaiban.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Remek kis orvosos sorozat. Ügyelnek rá, hogy ne legyenek benne óriási blődségek. Például az arcizmok nélküli lány betegsége annyira felkrltette az érdeklődésemet, hogy utána is olvastam még a neten.

VvV   2018. 11. 01.

Dokis sorozatokból már évek óta elegem van, de ez nagyon bejött.

Timcsi   2019. 01. 27.

Ez a Freddie Highmore gyerek mindig odateszi magát, mindig nagyon jó szerepeket vállal. Remek a története.

Matthew Mandzij
Miranda Edwards
Samuel Vincent
Antonia Thomas

A sorozat egy azonos című dél-koreai sorozat remakje.

(indingo )

Freddie Highmore a sorozat főszerepe mellett a produceri feladatokat is ellátta.

(indingo )