Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Samuel Vincent
Antonia Thomas

TB   2020. 02. 23.

Az eredeti jobb

Az eredeti koreai sokkal jobb, ezért csak három csillagot kap. A színészi játék sokkal jobb a koreaiban.

indingo   2018. 03. 25.

Azt hittem, hogy kórházas sorozatokból már mindent láttam, de tévedtem. Freddie Highmoret a Bates Motel után ismét egy kicsit zizzent karakterben láthatjuk, amelyben sziporkázik. A mellékszereplők teljesen lényegtelenek vele szemben. A környezetemben is élnek hasonló betegségben szenvedők és remekül visszaadja a sorozat a betegség jellemzőit. A bizonyos szokásokhoz való merev ragaszkodást, a sokszor érzéketlen hozzászólásokat és hogy alig tudnak emberi kapcsolatokat kiépíteni. A részek nem túlerőltetettek, hétköznapiak, de mégis az újdonság erejével hat a köntös, amelyben tálalják. Kicsit talán a Monk sorozat jut róla eszembe.

Szilonka   2018. 04. 06.

Csak jót lehet róla mondani. Tetszik, hogy minden részben két történet, két életről van szó. Azt piit hiányolom, hogy a főszereplő testvérével való kapcsolatáról a későbbi részekben nem sokat kapuk.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Remek kis orvosos sorozat. Ügyelnek rá, hogy ne legyenek benne óriási blődségek. Például az arcizmok nélküli lány betegsége annyira felkrltette az érdeklődésemet, hogy utána is olvastam még a neten.

VvV   2018. 11. 01.

Dokis sorozatokból már évek óta elegem van, de ez nagyon bejött.

A sorozat egy azonos című dél-koreai sorozat remakje.

(indingo )

Freddie Highmore a sorozat főszerepe mellett a produceri feladatokat is ellátta.

(indingo )