Több, mint normális (2017-2021)

Atypical

Bazzzsi   2020. 10. 06.

Nagyon kerek volt a sorozat. Egy életszakaszt mutatott be egy autista fiú és családja életéből. Nem lehet könnyű megbírkozni a dolgokkal.

indingo   2019. 11. 30.

Örülök, hogy ilyen témában is készült sorozat. Egy autista élete nem egyszerű, nem ebből a sorozatból fogjuk megismerni őket, de talán egy picit elfogadóbbak leszünk.

Szilonka   2020. 01. 22.

Nagyon jól indult a sorozat, sok érdekességet megtudhatunk az autisták világáról. A második évadtól azonban picit leült az egész.

TomÁcs   2019. 11. 19.

A főszereplő srác alakítása kimagasló, nagyon jól hozta az autista srác szerepét, aki vágyik a szeretetre, szerelemre. A története szomorkás, olykor vicces. Életszagú.

VvV   2019. 12. 06.

Nagyon jó kis sorozat. Tartalmas három évadot láthattunk, sok drámával, de humorból is kaptunk szép számmal.

MidoD7   2018. 05. 29.

Nem rég sikerült befejeznem a sorozatot. Meglepő és nagyon érdekfeszítő volt minden egyes része. A történet maga hihetetlenül megható és felkavaró is egyben. Megpróbálom spoiler mentesen. Főszereplőnk már önmagában is különlegesnek számít hiszen maga... több»

HanGa   2020. 09. 08.

Új nézőpontú sorozat volt, nagyon tetszett. Érdekes volt látni egy autista fiú szárnypróbálgatását a lányok terén és hogy nem csak a fiú, de a családja mindennapjait is megismerhettük.

A sorozatot a „Legjobb zenés vagy vígjátéksorozat” kategóriában a Satellite Awards-díjra jelölték.

Az Atypical tehát egy komoly, őszinte, mégis kellemesen vicces és abszolút szerethető élmény. Bár szívesen láttam volna témáit alaposabban is körbejárva, mégsem gondolom, hogy jogosan kérhetnék számon rajta bármi olyat, amit ebbe a formátumba lehetetlen lett volna belepasszírozni. Márpedig amit ezek között a keretek között ki lehetett hozni az alapfelállásból, azt az Atypical maradéktalanul kihozta. több»