zsanett0820   2015. 05. 26.

Ez a sorozat egy igazi gyöngyszem! Talán a legrealisztikusabb alkotás, amit valaha láttam. A Braverman család mindennapjaiba ad betekintést, végigköveti életük minden mozzanatát. Látni, ahogy karakterek nőnek fel, válnak szülővé és a maguk urává. Mindezt teljesen hétköznapi módon, mégis szórakoztatóan, amolyan Braverman-stílusban. Ahogy a saját életünk sem csupa móka és kacagás, úgy a sorozat szereplőinek életébe is olykor betör a dráma, ezáltal számos élethelyzetet vonultat fel. Nem tudnám megfogalmazni, hogy mi az oka, de egy-egy rész megnézése alatt az a 40-45 perc különleges hangulatba keríti a nézőt. Fenomenális sorozat, egyedi, nagyon sajnálom, hogy vége lett.

Szinte minden részben van valaki, aki vagy palacsintát vagy gofrit készít.

Peter Krause és Lauren Graham a valóságban is randiztak.