kounicakhaha   2018. 10. 13.

A gátlástalanok az egyik legjobb dramedy, ami valaha készült. Remek karakterek, humor és némi dráma, nem kell ezt túlbonyolítani. Az elejétől követem a szériát, a műfaj kedvelőinek kötelező darab, a többieknek erősen ajánlott.

Edii   2015. 09. 24.

Jó sorozat, érdekes a történet, jó a humora, a karakterek kiválóak. Kellemes kikapcsolódás.

Curacao86   2016. 09. 11.

Don Cheadle velejéig romlott, Kristen Bell a női mivolta, mint ha a másolatát egy szexi ribi testébe helyezték volna! Biztos, hogy nem bíznám rájuk a cégemet, mert tényleg csak a pénz érdekli őket és úgy képesek benyalni másoknak, hogy észre sem vesz... több»

Jackob   2016. 06. 24.

Don Cheadle és Kristen Bell remek választás volt a főbb szerepekre, de a többiek is jól hozzák a karaktereiket. Engem nagyon megfogott a sorozat humora, de az alaptéma is elég érdekes lett. Bár a pilot előtt még nem igazán tudtam elképzelni, hogy les... több»

Marty Kaan karaktere eredetileg fehér lett volna.

Kristen Bell a második évad forgatása alatt állapotos volt. A készítők egy ideig próbálták eltakarni a színésznő gömbölyödő hasát, de később már kénytelen voltak digitális trükköket bevetni.

Az Aprilt játszó Megalyn Echikunwoke eredetileg Jeannine szerepére jelentkezett.

A széria alkotói Marty Kaant a sorozat alapjául szolgáló könyv szerzőjéről, Martin Kihnről nevezték el.