Kaliforgia (2007)

Californication

Deku   2017. 08. 21.

Nagyon erősen és stabilan indít a sorozat, tele volt humorral és fordulatos percekkel. Azonban sajnos egy idő után ez inkább megfáradt poénokkal tűzdelt sorozat lett.

GedyPapa   2017. 03. 20.

Duchovny szárnyal ebben a sorozatban (is) és ő viszi a hátán az egészet azzal, hogy nagyon hiteles a szerepben, hiszen el lehet róla hinni, hogy valóban függőségekkel küzd. Benne van a legnagyobb kedvenceim között. Sajnálom, hogy vége lett.

szabomarc   2019. 01. 04.

Régen láttam a sorozatot, különösebb nyomot nem hagyott bennem, de ott akkor teljesen jól lekötött. A munkanap végén megnézni egy-egy részt kikapcsolja az embert, erre mindenképpen jó. Ilyen szempontból ajánlom.

Trob   2015. 03. 29.

Elég szókimondó és beteg sorozat! De ez tetszett meg benne. Ez a sorozat kivette a részét a tortából. És nem hiába imádta mindenki.. Volt benne rengeteg humor, de dráma is.. Kőkemény.. Sajnálom hogy véget ért, de egyszer mindennek véget kell érnie.

NagyThor   2015. 02. 13.

Imádtam! Rengeteg kikapcsolódást nyújtott nekem a sorozat.. Duchovny elképesztő volt.. :'(

Marilyn Manson
David Duchovny

David Duchovny az X-akták után nem akart többet televíziós sorozatban játszani, azonban bevallása szerint megfogta őt a főszereplő és a lányának viszonya, ezért vállalta el a szerepet.

Hank Moody karakterét a Charles Bukowski ihlette.

Hank Moody könyvei ('South of Heaven', 'Seasons in the Abyss', 'God Hates Us All') a Slayer zenekar albumainak címét viselik.