Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

belavagyok   2020. 10. 07.

Azóta sem tudott ilyen meghatározó földönkívülis sorozat készülni. Minden egyes rész csak elbizonytalanította a nézőt, hogy akkor léteznek-e ufok vagy sem.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Egyedülállóan mutat be egy bizonyos témakört, mely végtelennek tekinthető, de mégsem próbálták meg mások ábrázolni.

indingo   2017. 04. 15.

Szerintem még csak hasonlót sem lehet gyártani. Egyedi és megismételhetetlen, sok rétegből építkezett a sorozat, mindig ott volt a kétkedés, ami ma is áll.

Deku   2017. 08. 19.

Igazi nagymenő sorozat volt a maga idejében viszont most nem túlzottan fog meg. Kis gyermekként nagyon féltem mikor szüleim nézték de ez a hangulat mára elapadt.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó Sci-Fi történetek a parajelenségek ufók földönkívüliek világából. Csak gratulálni tudok a színészeknek az itt eltöltött 10 évadnak.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Talán azért volt jó ez a sorozat, mert akkoriban nem volt egy olyan téma ami minden második filmben megjelent. Továbbá a mellet sem szabad elmenni, hogy a kivitelezése is szuper volt.

VvV   2018. 11. 29.

Az UFO mániások kedvence. Nagyon egyedi volt a kivitelezése anno, de mai napig egy nézhető és élvezhető sorozat.

Annabeth Gish
Annabeth Gish
Gillian Anderson

Míg a sorozatban Mulder az, aki hisz a természetfeletti jelenségek létezésében, és Scully a szkeptikus, a valóságban ez épp fordítva van.

Amikor Gillian Anderson a második évadra állapotos lett, a szériát gyártó csatorna le akarta cserélni a színésznőt, azonban a producer, Chris Carter ragaszkodott hozzá.

A sorozatot gyártó csatorna egy "szexisebb" nőt keresett a Scully szerepére, azonban a széria alkotója, Chris Carter ragaszkodott az akkor még teljesen ismeretlen Gillian Andersonhoz.

Dana Scully az ismert sportújságíróról, Vin Scullyról, Mulder pedig Chris Carter édesanyjáról kapta a nevét.

Az Empire magazin 2008-ben minden idők 9. legjobb sorozatának választotta azt X-aktákat.

David Duchovny, Gillian Anderson és William B. Davis az egyedüli színészek, akik a sorozat első és utolsó részében is játszottak.

Noha összességében az évad nálam sem kap 7/10-nél jobb osztályzatot, ne vitassuk el, hogy legalább két top10-es részt kaptunk, köszönhetően a Mandela-effektusos, illetve a mesterséges intelligenciás résznek – legalábbis szerintem. több»

Figyelmeztetés! Az alábbi írás hatásvadász elemeket, érzelgős túlkapásokat és csúnya érzelemkitöréseket tartalmaz, valamint nem mentes a bűnös nosztalgiától sem. Olvasása csak saját felelősségre ajánlott! több»