Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Annabeth Gish
Joel McHale
Chris Carter
David Duchovny

belavagyok   2020. 10. 07.

Azóta sem tudott ilyen meghatározó földönkívülis sorozat készülni. Minden egyes rész csak elbizonytalanította a nézőt, hogy akkor léteznek-e ufok vagy sem.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Egyedülállóan mutat be egy bizonyos témakört, mely végtelennek tekinthető, de mégsem próbálták meg mások ábrázolni.

indingo   2017. 04. 15.

Szerintem még csak hasonlót sem lehet gyártani. Egyedi és megismételhetetlen, sok rétegből építkezett a sorozat, mindig ott volt a kétkedés, ami ma is áll.

indingo   2016. 02. 17.

Valahogy elmúlt a varázs, már nem olyan félelmetes mint gyerekkoromban volt. Már a főcímzenétől összecsináltam magam. A mostani részeknél olyan érzésem van, mintha az eddig lement 5 rész különböző rész lenne. Az 1. és a 2. részben elkezdtek valamit, ... több»

Deku   2017. 08. 22.

Ez már korántsem olyan félelmetes mint emlékeztem rá, nem tudom mi volt az ami annyira megrémített de az mai szemmel már eléggé gyér és untatott. Nem volt semmi izgalmas benne.

Deku   2017. 08. 19.

Igazi nagymenő sorozat volt a maga idejében viszont most nem túlzottan fog meg. Kis gyermekként nagyon féltem mikor szüleim nézték de ez a hangulat mára elapadt.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó Sci-Fi történetek a parajelenségek ufók földönkívüliek világából. Csak gratulálni tudok a színészeknek az itt eltöltött 10 évadnak.

Míg a sorozatban Mulder az, aki hisz a természetfeletti jelenségek létezésében, és Scully a szkeptikus, a valóságban ez épp fordítva van.

Amikor Gillian Anderson a második évadra állapotos lett, a szériát gyártó csatorna le akarta cserélni a színésznőt, azonban a producer, Chris Carter ragaszkodott hozzá.

A sorozatot gyártó csatorna egy "szexisebb" nőt keresett a Scully szerepére, azonban a széria alkotója, Chris Carter ragaszkodott az akkor még teljesen ismeretlen Gillian Andersonhoz.

Dana Scully az ismert sportújságíróról, Vin Scullyról, Mulder pedig Chris Carter édesanyjáról kapta a nevét.

Az Empire magazin 2008-ben minden idők 9. legjobb sorozatának választotta azt X-aktákat.

Nem is az a legnagyobb baj ezzel a visszatérő-újrakezdő miniszezonnal, hogy olyanok a sztorik, mintha Pataky Attila és Chris Carter együtt szövegszerkesztették volna bele az átpálinkázott, ufófényes éjszakába. Hanem, hogy annyira gagyi a kivitelezés, hogy szinte csak az ujjaim között kikandikálva mertem végignézni ezt a hat részt. KOVÁCS GELLÉRT ÍRÁSA. több»

Visszatért a kultikus sorozat, amelyben ezúttal hemzsegnek a fantáziátlan ötletek, melyeket egy kapkodó és zavaros nyitóepizód formájában tolnak az arcunkba. több»

Noha összességében az évad nálam sem kap 7/10-nél jobb osztályzatot, ne vitassuk el, hogy legalább két top10-es részt kaptunk, köszönhetően a Mandela-effektusos, illetve a mesterséges intelligenciás résznek – legalábbis szerintem. több»