A célszemély

2. évad (2012) - 22 epizód
3. évad (2013) - 23 epizód
4. évad (2014) - 22 epizód
5. évad (2016) - 13 epizód

A titokzatos milliárdos Mr. Finch (Michael Emerson) egy olyan különleges szuperszámítógépet fejlesztett ki a kormány számára, mely képes előre jelezni bármilyen bűntényt. A férfi felkeresi a halottnak hitt ex-katonát, John Reese-t (Jim Caviezel), hogy együtt tisztítsák meg New York utcáit a… Több

Premier (HU): 2012.03.08. | HBO Max (2022.06.29.)

2023.08.03 JRD

A legtöbb sorozat átlagos. Bevallom, többször elmentem a sorozat mellett, mert látatlanul is ítélkeztem felette. Aztán egy nap, mikor épp engedékeny hangulatomban voltam, elindítottam. És örülök, hogy végül is megtettem. A sorozatban noha vannak kise... Több

2016.11.22 Thibo84

Élveztem ezt a sorozatot, ami a négy évadot illeti. Szuperül volt felépítve a történet és a cselekmény szállak. A múltba való visszatekintések is sokat segítenek a történet és a karakterek megismerésében. Kedveltem a karaktereket, és a színészek játé... Több

2017.08.21 Deku

Imádom ha egy nyomozós sorozatba még némi misztikumot is kevernek. Sajnos itt ez nem volt annyira bejövős mint általában. A karakterek sem voltak szimpatikusak.

2022.01.13 Emmersson

Vitathatatlanul az egyik legjobb

Cyber-action kategóriában mindenképpen a legjobb. Lassan építkezik, epizódról epizódra, évadról évadra. Aztán összeáll minden... Több ez, mint egy szuperszámítógép és az általa kidobott TB számok! Ez egy láthatatlan háború, ahol egy maroknyi partizánegység áll szemben egy hadtesttel. Vajon kinek szurkolunk?

2017.12.18 Greeta

Ha nincs más akkor meg lehet nézni, de nem egy olyan sorozat, aminek fala az ember a részeket egymás után. Olyan langyos a története. Az első évad közepéig bírtam.

A sorozat atyja, Jonathan Nolan az ismert rendező, Christopher Nolan öccse. Olyan filmek forgatókönyveit írta, mint a Mementó, a Batman: Kezdődik!, a A tökéletes trükk, A sötét lovag, A sötét lovag: Felemelkedés vagy Az acélember.Szerző: hp

Jonh Reese Puyallup városából, Washingtonból származik, ami mindössze 95 mérföldre van az őt alakító Jim Caviezel születési helyétől.Szerző: hp

Harold Finch menyasszonya (Carrie Preston) a való életben a karaktert alakító színész, Michael Emerson felesége. Szerző: hp

Ha figyelmesek vagyunk, észrevehetjük, hogy a nyitó képsorok mindegyike tartalmaz egy-két jelenetet az adott részből.Szerző: hp

John Greer karakterét John Nolan, a széria producerének és atyjának, Jonathan Nolan nagybátyja játssza.Szerző: hp

(2015. 05. 07.)
Jonathan Nolan és JJ Abrams egy minimálisan újszerű procedurális krimit hozott létre, amelyet a meglehetősen esetlegesen elővezetett átívelő szálak tartottak valahogy életben. Több