A célszemély (2011-2016)

Person of Interest

Barta Attila   2021. 10. 17.

Nekem nagyon tetszett

Nagyon jó film volt. Az első néhány rész kicsit egyhangú, de aztán szépen kezd kibontakozni, és több szálon futni a történet. Aki nem szereti a verekedős, lövöldözős filmet, az ne is kezdjen bele, mert szinte minden részben van akciójelenet!

Deku   2017. 08. 21.

Imádom ha egy nyomozós sorozatba még némi misztikumot is kevernek. Sajnos itt ez nem volt annyira bejövős mint általában. A karakterek sem voltak szimpatikusak.

Thibo84   2016. 11. 22.

Élveztem ezt a sorozatot, ami a négy évadot illeti. Szuperül volt felépítve a történet és a cselekmény szállak. A múltba való visszatekintések is sokat segítenek a történet és a karakterek megismerésében. Kedveltem a karaktereket, és a színészek játé... több»

Greeta   2017. 12. 18.

Ha nincs más akkor meg lehet nézni, de nem egy olyan sorozat, aminek fala az ember a részeket egymás után. Olyan langyos a története. Az első évad közepéig bírtam.

Fanni11   2016. 08. 02.

Nagyon tetszik mivel ez sokkal eredetibb a tobbi nyomozos sorozat!

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Úh, ez egy nagyon jó film, egyszer adta a tv-és, másnap pedig online is megnéztem, nagyon tetszik a főszereplő "kényes" igazságosztó szerepe meg stb., a színészek remekül alakítanak,és a helyszín is csodálatra méltó.

notimoni   2015. 11. 07.

Izgalmas, fordulatos és olyan "nem-tudom-abbahagyni" sorozat. Aktuális a témája, és teljesen hihető is, hogy ez egyszer létezni fog (vagy már létezik is).

A sorozat atyja, Jonathan Nolan az ismert rendező, Christopher Nolan öccse. Olyan filmek forgatókönyveit írta, mint a Mementó, a Batman: Kezdődik!, a A tökéletes trükk, A sötét lovag, A sötét lovag: Felemelkedés vagy Az acélember.

Jonh Reese Puyallup városából, Washingtonból származik, ami mindössze 95 mérföldre van az őt alakító Jim Caviezel születési helyétől.

Harold Finch menyasszonya (Carrie Preston) a való életben a karaktert alakító színész, Michael Emerson felesége.

Ha figyelmesek vagyunk, észrevehetjük, hogy a nyitó képsorok mindegyike tartalmaz egy-két jelenetet az adott részből.

John Greer karakterét John Nolan, a széria producerének és atyjának, Jonathan Nolan nagybátyja játssza.