A célszemély (2011)

Person of Interest

Deku   2017. 08. 21.

Imádom ha egy nyomozós sorozatba még némi misztikumot is kevernek. Sajnos itt ez nem volt annyira bejövős mint általában. A karakterek sem voltak szimpatikusak.

Thibo84   2016. 11. 22.

Élveztem ezt a sorozatot, ami a négy évadot illeti. Szuperül volt felépítve a történet és a cselekmény szállak. A múltba való visszatekintések is sokat segítenek a történet és a karakterek megismerésében. Kedveltem a karaktereket, és a színészek játéka is minőségi volt. Igaz mellbe vágott Carter halála, akárcsak Forrásé és Mr. Reesé, de még Elias-t is sajnáltam. Sejteni lehetett, hogy a Mr. Finch által létrehozott M.I.-nak egy hasonló vetélytársa lesz, Szamaritánus. Ezzel nem is volt gondom. De az 5. évad egy csapodár, összecsapott munka lett. Gyorsan, valamilyen lezárás a népnek. Ennél azért méltóbb befejezést érdemelt volna. Szerintem.

Greeta   2017. 12. 18.

Ha nincs más akkor meg lehet nézni, de nem egy olyan sorozat, aminek fala az ember a részeket egymás után. Olyan langyos a története. Az első évad közepéig bírtam.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Úh, ez egy nagyon jó film, egyszer adta a tv-és, másnap pedig online is megnéztem, nagyon tetszik a főszereplő "kényes" igazságosztó szerepe meg stb., a színészek remekül alakítanak,és a helyszín is csodálatra méltó.

Fanni11   2016. 08. 02.

Nagyon tetszik mivel ez sokkal eredetibb a tobbi nyomozos sorozat!

Jonathan Nolan és JJ Abrams egy minimálisan újszerű procedurális krimit hozott létre, amelyet a meglehetősen esetlegesen elővezetett átívelő szálak tartottak valahogy életben. több»

A sorozat atyja, Jonathan Nolan az ismert rendező, Christopher Nolan öccse. Olyan filmek forgatókönyveit írta, mint a Mementó, a Batman: Kezdődik!, a A tökéletes trükk, A sötét lovag, A sötét lovag: Felemelkedés vagy Az acélember.

Jonh Reese Puyallup városából, Washingtonból származik, ami mindössze 95 mérföldre van az őt alakító Jim Caviezel születési helyétől.

Harold Finch menyasszonya (Carrie Preston) a való életben a karaktert alakító színész, Michael Emerson felesége.