A célszemély (2011)

Person of Interest

Deku   2017. 08. 21.

Imádom ha egy nyomozós sorozatba még némi misztikumot is kevernek. Sajnos itt ez nem volt annyira bejövős mint általában. A karakterek sem voltak szimpatikusak.

Cptn Jinbe   2017. 06. 08.

Nekem ez a sorozat egyáltalán nem tetszett. Megnéztem az első részét de semmi olyan nem volt benne ami megfogott volna. Átlagos nyomozós dolognak tűnik extrák nélkül.

Greeta   2017. 12. 18.

Ha nincs más akkor meg lehet nézni, de nem egy olyan sorozat, aminek fala az ember a részeket egymás után. Olyan langyos a története. Az első évad közepéig bírtam.

Thibo84   2016. 11. 22.

Élveztem ezt a sorozatot, ami a négy évadot illeti. Szuperül volt felépítve a történet és a cselekmény szállak. A múltba való visszatekintések is sokat segítenek a történet és a karakterek megismerésében. Kedveltem a karaktereket, és a színészek játéka is minőségi volt. Igaz mellbe vágott Carter halála, akárcsak Forrásé és Mr. Reesé, de még Elias-t is sajnáltam. Sejteni lehetett, hogy a Mr. Finch által létrehozott M.I.-nak egy hasonló vetélytársa lesz, Szamaritánus. Ezzel nem is volt gondom. De az 5. évad egy csapodár, összecsapott munka lett. Gyorsan, valamilyen lezárás a népnek. Ennél azért méltóbb befejezést érdemelt volna. Szerintem.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Úh, ez egy nagyon jó film, egyszer adta a tv-és, másnap pedig online is megnéztem, nagyon tetszik a főszereplő "kényes" igazságosztó szerepe meg stb., a színészek remekül alakítanak,és a helyszín is csodálatra méltó.

Jonathan Nolan és JJ Abrams egy minimálisan újszerű procedurális krimit hozott létre, amelyet a meglehetősen esetlegesen elővezetett átívelő szálak tartottak valahogy életben. több»

A sorozat atyja, Jonathan Nolan az ismert rendező, Christopher Nolan öccse. Olyan filmek forgatókönyveit írta, mint a Mementó, a Batman: Kezdődik!, a A tökéletes trükk, A sötét lovag, A sötét lovag: Felemelkedés vagy Az acélember.

Jonh Reese Puyallup városából, Washingtonból származik, ami mindössze 95 mérföldre van az őt alakító Jim Caviezel születési helyétől.

Harold Finch menyasszonya (Carrie Preston) a való életben a karaktert alakító színész, Michael Emerson felesége.