Deku   2017. 12. 23.

Nem rossz film vállalható bár ez kissé hangulattól is nagyban függ miként nézi az ember. Ez a film nem okoz maradandó élményeket az lehet de ettől függetlenül egész tűrhető. Erős közepesnek állítanám be. Némi kis gyengeség felfedezhető benne ennyi.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett soha nem voltam a Dc szuperhősökért oda, de ez a film megváltoztatta a véleményem nekem tetszett a történet a látvány minden jó volt. Igazi bevezető film kemény összecsapásokkal jó színész gárdával. Ja, és még superman ruhája is elérte a legjobb szintet.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

A felénél elvesztettem az érdeklődésemet a film iránt. Annyira unalmasak már ezek a szuperhősös maszlagok. Semmi új sincs benne, a gonosz megfizet tetteiért a jó győz.

TomÁcs   2018. 04. 19.

A film nézése közben mindig előttem van ahogy a színész drótokon lógva repül. Ettől nem tudok elvonatkoztatni. A régi Superman filmeket történetben meg sem közelíti. A látványra adtak, de ennyi.

Leilani   2016. 07. 24.

Tetszett ez a film, örülök, hogy megismerteti Superman háttértörténetét. Nagyon szórakoztató film, a karakter kidolgozása jó, igazán szerethető a szereplő. Az emberi oldalát mutatják, nem egy más bolygóról származó idegenként tekint rá a film.

Ayelet Zurer
Mackenzie Gray
David Paetkau
Richard Schiff
Michael Kelly

A film teljesen külön kezeli magát az előző Superman filmektől. Ez az első olyan Warner Bros. Superman film amiben nem csendül fel John Williams által írt ikonikus Superman főcímzene.

(magyaristvan)

Az film előállítási költsége 225 millió dollár volt, és 668 milliót hozott a konyhára.

(Mavil)

A kryptoni nyelvet, mely a filmbeli feliratokon látható,Christine Schreyer nyelvész és antropológus professzor alkotta meg.

(Mavil)