X-Men: Apokalipszis

ArpiHajdu és Réci   2016. 06. 13.

Nem rossz, nem rossz, de a látvány és a világvégét idéző apokalipszis bemutatása mellett nem sokat kaptam. A történet ebből kifolyólag egyszerű, ugyanakkor a karakterek nem rosszak, jó volt látni, hogy a korábbi trilógia főbb szereplői milyen "eredettörténetet" kapnak. Összességében tetszett, de az előző rész (Az eljövendő múlt napjai) jobban sikerült.

Orosz István   2016. 05. 23.

Én most néztem meg, és meg kell mondani hogy a történet is átjött, a látvány is na meg a nagy kedvenc higanyszál is több szerepet kapott benne. Egyszerűen zseniális! Sokan kritizálták pedig, hozta a szintet. Apokalipszis karaktere is jó volt, és látni magnetot is rövid ideig jó fickónak de a gyász ismét rossz útra téríti.

Mavil   2016. 06. 09.

Az X-Men – Apokalipszis nem más, mint az X-Men széria előzményfilmje. A cseleménye igen pörgős, ezért szerencsére kevés az üresjárat a filmben. Látványos és kellően drámai.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Az alapsztori nagyon érdekes, hiszen egy majdhogynem elpusztíthatatlan főgonosz kerül a színre, aki sereget toboroz maga mellé. Emellett pedig a "jó oldalon" még mindig széthúzás van. De a közös cél érdekében az újakkal kiegészülve hadba állnak az új, közös ellenség ellen. Ennyiben ki is merül a sztori. De a látvány kárpótol az egysíkú történetért!

MMcFly2015   2016. 05. 19.

Nagyon jó, hogy Bryan Singer csinálta ezt a részt is, mert kevés negatívum volt az ő által készült X-men filmekben. Ez is elsöprő, benne van a látvány, néhol a dráma, és a poén is egyaránt. Farkas rajongókra is gondoltak, mert hiába harangozták be, hogy nélküle készül el az Apokalipszis, csak kapott egy 2-3 perces kis szerepet, hogy teljes legyen a kép! Néhol az idősíkkal vannak kis logikai bukfencek, de ebbe csak a kemény x-men rajongók köthetnek bele. Az eljövendő múlt napjai magasra tette a lécet, mert az tökéletesre sikerült, ez a rész sajnos nem éri utol. Néhol a csatákat és annak helyszínét túl műnek találtam, és soknak. Lehet sok volt a CGI, nem tudom. Az X-men történetnek közel sincs vége, a stáblista utáni jelenet bevezet kicsit a következő bonyodalomba, ahogy a Marveltől elvárható :)

Bryan Singer
Lucas Till
Lucas Till
Bryan Singer
Lana Condor
Kodi Smit-McPhee
Lana Condor
Olivia Munn

Ha szimpla látványfilmként azonosítom, merthogy messze ez a széria leglátványosabb darabja, akkor, ha nem is újszerű, de korrekt szórakoztatást nyújtó alkotásként tekinthetek rá. 7/10 több»

A történetről sokat nem lehet mondani, mert az nem nagyon van. Ugrálunk időben és térben. Ezzel próbálják ellensúlyozni a cselekmény hiányát. 6/10 több»

Az X-Men: Apokalipszis nemhogy hozza az elvárt színvonalat, de meg is ugorja azt. Ennek ellenére korántsem hibátlan, és a megtekintése után érezhetünk valamiféle ürességet is, valamilyen megmagyarázhatatlan hiányérzetet. 8/10 több»

A film költségvetése 178 millió USD.

(czerik )

A film összbevétele 543,9 millió USD.

(czerik )

Psziché kosztümjéhez egy szex-shopban vásárolt latexruhát használtak fel.

(ArpiHajdu és Réci )