X-Men: Az eljövendő múlt napjai

Deku   2017. 07. 18.

Ahogy az előző részben is itt is továbbra is nagyszerűen játszanak az újabb és számomra tökéletesebb színészek a karaktereikben. A története nekem még inkább tetszik, izgalmasabb és fordulatosabb.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett, bár van benne egy két fura dolog, de felejtsük el jó történet. A higanyszál karakter(villám fickó) azt hiszem mindenkinek a kedvence lett. Lényegében újraírja írja az eddigi X-Men részeket. Célzok arra hogy pl: a jövőben küklopsz újra él.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Az előző rész mellett ezt is nagyon kedvelem, hiszen a múltukba való betekintés mellett a jelen bemutatása is kiválóan működött. Az új szereplők jól illeszkedtek a megkezdett történetbe, így majdhogynem fel se tűntek, hiszen nem csetlő-botló szereplőkkel egészült ki a csapat, hanem tényleg erősödtek!

mdlg4th   2016. 02. 04.

Ez teljes mértékig nem volt nyerő. Még csak hírből se érte el azt a szintet amit elvártam volna tőle. Sajnos engem nem tudott magával ragadni a látványvilága a filmnek.

MP170506   2016. 05. 17.

Imádom az X-Men filmeket, de ez nagyon gyengére sikeredett. Nem lett volna rossz ez a történet, de a megvalósítás nem sikerült úgy, ahogy kellett volna! Számomra nagyon unalmasra, vontatottra sikeredett. Remélem a következő rész hozza majd az elvárásoknak megfelelő színvonalat! Ez egy jó indulatú közepes, de csak mert X-MEN!!!

Ellen Page
Nicholas Hoult
Fan Bingbing
Patrick Stewart
Ian McKellen

Az elhunytak száma a filmben 62 fő.

(Norbi )

Deadpool, Gambit és Jubilee is feltűntek volna a filmben, de végül mégse kaptak jelenetet.

(Shelby07 )

A forgatásra egy 1973-as Sentinel életnagyságú és valósághű robotot készítettek.

(Shelby07 )