X-Men: Az eljövendő múlt napjai

MP170506   2016. 05. 17.

Imádom az X-Men filmeket, de ez nagyon gyengére sikeredett. Nem lett volna rossz ez a történet, de a megvalósítás nem sikerült úgy, ahogy kellett volna! Számomra nagyon unalmasra, vontatottra sikeredett. Remélem a következő rész hozza majd az elvárásoknak megfelelő színvonalat! Ez egy jó indulatú közepes, de csak mert X-MEN!!!

beero88   2015. 12. 12.

Vihettek volna bele kissé több akciót, mert ez így kissé laposra sikeredett. Rontotta az élményt, hogy teljesen sutának tűnt szinte az összes kis jelenet. Nem is nagyon töröm magam rajta, hogy felmagasztaljam hisz rémes film lett! Nem ajánlanám senkinek!

Dodi   2015. 06. 18.

Látványos, izgalmas, akcióban bővelkedő film. Hugh Jackman alakítása kiváló, de a többi színészre sem lehet panasz!

TomÁcs   2016. 05. 08.

Nagyon izgalmasra és látványosra sikeredett X-film. Remek volt a története, tetszettek a poénok és nekem Even Peters higanyszála is bejött.

Thibo84   2016. 06. 26.

Tetszett, ahogy Singer az X-men - Az elsők kolosszális hibáját, ezzel a résszel igyekezett kijavítani.

Ellen Page
Nicholas Hoult
Fan Bingbing
Patrick Stewart
Ian McKellen

Az elhunytak száma a filmben 62 fő.

(Norbi)

Deadpool, Gambit és Jubilee is feltűntek volna a filmben, de végül mégse kaptak jelenetet.

(Shelby07)

A forgatásra egy 1973-as Sentinel életnagyságú és valósághű robotot készítettek.

(Shelby07)