Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

X-Men: Az eljövendő múlt napjai

HanGa   2020. 10. 13.

Hirtelen nem is jut más olyan film az eszembe, ahol ennyire erős a férfi vonal. Remek színészek. A történetnek voltak hibái, de korrekt X-men film lett ez is.

Deku   2017. 07. 18.

Ahogy az előző részben is itt is továbbra is nagyszerűen játszanak az újabb és számomra tökéletesebb színészek a karaktereikben. A története nekem még inkább tetszik, izgalmasabb és fordulatosabb.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon tetszett, bár van benne egy két fura dolog, de felejtsük el jó történet. A higanyszál karakter(villám fickó) azt hiszem mindenkinek a kedvence lett. Lényegében újraírja írja az eddigi X-Men részeket. Célzok arra hogy pl: a jövőben küklopsz újra él.

Thibo84   2016. 06. 26.

Tetszett, ahogy Singer az X-men - Az elsők kolosszális hibáját, ezzel a résszel igyekezett kijavítani.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Az előző rész mellett ezt is nagyon kedvelem, hiszen a múltukba való betekintés mellett a jelen bemutatása is kiválóan működött. Az új szereplők jól illeszkedtek a megkezdett történetbe, így majdhogynem fel se tűntek, hiszen nem csetlő-botló szereplőkkel egészült ki a csapat, hanem tényleg erősödtek!

Sabnock Sanatory Nézhetetlen  2019. 08. 30.

Már-már nevetséges,ahogyan erőlködnek újabb rémtetteket elkövetni a gyártók,készítők a nézőközönség ellen.Minek ez a mozi?Miről szól?Mondanivaló???Semmi!Nulla! Nézhetetlen.

MP170506   2016. 05. 17.

Imádom az X-Men filmeket, de ez nagyon gyengére sikeredett. Nem lett volna rossz ez a történet, de a megvalósítás nem sikerült úgy, ahogy kellett volna! Számomra nagyon unalmasra, vontatottra sikeredett. Remélem a következő rész hozza majd az elvárásoknak megfelelő színvonalat! Ez egy jó indulatú közepes, de csak mert X-MEN!!!

Elliot Page
Nicholas Hoult
Fan Bingbing
Patrick Stewart
Ian McKellen

Az elhunytak száma a filmben 62 fő.

(Norbi)

Deadpool, Gambit és Jubilee is feltűntek volna a filmben, de végül mégse kaptak jelenetet.

(Shelby07)

A forgatásra egy 1973-as Sentinel életnagyságú és valósághű robotot készítettek.

(Shelby07)

Halle Berry terhes volt amikor a filmet elkezdték forgatni, ő ezért nem szerepelt.

(Shelby07)

Bryan Singer több órán át faggatta James Cameront arról, hogy hogyan lesz megoldva az időutazós dolog. Megvitatták például az alternatív univerzumok lehetőségét és a húrelméletet is.

(Shelby07)

Amikor a Farkas felébred a múltban, akkor Jimmynek szólítják. A képregények szerint az igazi neve James Howlett, az apjáé Thomas Logan.

(Shelby07)

Az eredeti képregény 2013-ban említ időutazást, míg a filmben a jövőbeli cselekmények 2023-ban játszódnak.

(Shelby07)

Bryan Singer akkor vállalta el a filmes szerepet, miután Hugh Jackman, Patrick Stewart és Ian McKellen is leszerződött.

(Shelby07)

Ezzel a filmmel együtt, Hugh Jackman hetedszer játszotta a Farkast.

(Shelby07)

Töröltek egy jelenetet, amiben azonban kiderült, hogy Peternek van egy lánytestvére, Wanda Maximoff, a Skarlát Boszorkány.