Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Logan - Farkas (2017)

Logan (Farkas 3)

sabnock666   2020. 03. 22.

Gyenge,élettelen,nulla,gagyi,értelmetlen.Igen,csak így tudom megdícsérni ezt a filmet.Logan nem akar nyugdíjba menni?Pihengetnie kellene tisztelt Rozsomák! Brrrrrr....

mfos   2019. 01. 06.

X-men film lehet másabb is

Szerintem nagyon nézhető film! Több kritikát olvastam a filmről, voltak mindenfélék. Kicsit félve, de annál inkább várakozva kezdtem neki a megnézésének és nem kellett csalódnom, új érzések kerítettek hatalmukba (egy szuperhősös film esetén ez kicsit új számomra, vagy legalábbis Thor óta) szóval betalált a film. Érdekes és ezzel éppen kiemelkedik az eddigi x-men filmek közül, hogy nem az akciókra van kihegyezve, hanem az elmúlásra, elvesztésre. Szerintem amit Patrick Stewart, Hugh Jackman és a Kalibánt megszemélyesítő színész alakít, az hatalmas ezen a téren! Jól bemutatják azt az életkort amiben élnek és élesen szembeállítják a korábbi -fiatalabb, aktív- életükkel. Mindezt megspékelik a berobbanó tapasztalatlan, energikus fiatalság nevelésével. Egyrészt nagyon jól visszaadja Xavier eredeti célját (tanítani), másrészt a valós mindennapok eme részét is tökéletesen visszaadja! Mindezek tök érdekesek egy szuperhősös filmben. :) Természetesen a többi színész is nagyot alakít, a háttértörténet szerintem pont elegendő mindenre, érezhetően az előbb leírtak voltak a célpontban, míg belerakták azt egy megfelelő történetszálba. Nem teljesen 100% azért a film, mert néhány kisebb-nagyobb hibát, vagy ellentmondást felfedezni véltem a filmben (nem emlékszek: nem vágták le Rozsomák adamantium karmait a Farkas 2-ben?), de szinte teljesen jó a film. Inkább mélysége van neki, mint az x-menektől megszokott pörgőssége.

dulkap   2017. 03. 07.

Szeretném dicsérni, de ahhoz jó filmnek kéne lennie. Ahhoz képest, hogy egy korszakot lezáró film, nem érzem túl erősnek. Egy lyukakkal és logikátlansággal teli forgatókönyvet és egy közepes akciófilmet láttam. Nekem túl lassú lefolyású volt, anélkül hogy túl sok minden történt volna. AZ akciójelenetek rendben voltak (bár nem túl sok van belőle) és a színészek is dobnak a film élvezhetőségén. (Leszámítva a gyenge Brad Pitt imitátor Boyd Holbrook-ot, aki az egyébként zseniális Narcos-nak is az egyetlen gyenge pontja volt.) Összegezve nem egy rossz film, de többet vártam tőle.

indingo   2017. 07. 10.

Semmi különös nem volt a filmben. Néhol unalmas és még a látvány is elmaradt a korábbi filmektől. A kislányt sokan dicsérték, nem tudom, hogy a szinkron miatt, de engem idegesített.

Deku   2017. 07. 26.

Oltári lett az utolsó része a Farkas filmeknek. Még mindig nagyon jól tolta Hugh Jackman, hiányozni fog. Nagy kedvencem lett ez a film, elérte a tőle igazán elvárt hatást, ami pedig számomra az, hogy kellemesen elszórakoztasson arra a kis időre, amíg leülök megnézni.

Hugh Jackman

A Logan az utóbbi évek legkiválóbb képregény adaptációja, amit az eddigi sémáktól való elrugaszkodás tett lehetővé, viszont pont ezért lehet azoknak csalódás, akik a szokásos, könnyed szórakozásukra vágynak. A Logan méltó lezárása lett Farkas történetének. Keserűségében és beletörődésében enyhén nosztalgikus és kicsit szentimentális, viszont pont ezekkel az összetevőkkel lett tökéletes ez a búcsú. 8,5/10 több»

Nagyon kellett már, hogy a hollywoodi filmstúdiók végre ne rettenjenek meg a magasabb korhatár-besorolástól, és az áttörésben kétségtelenül a tavalyi Deadpoolé az érdem. A Logan végre egy felnőtteknek szóló mozi, ami csak nyomokban emlékeztet a szuperhősfilmekre, és épp ettől olyan jó. 95/100 több»

Mindent egybevéve azonban a Logan az utóbbi évek egyik masszív topligás szuperhősfilmjévé vált. A történet szenzációs ívet ír le, tele van emlékezetes dumákkal és képsorokkal, és őszintén szólva ez a film nem csak a Farkas-filmeket zárta le, de simán pontot tehetne az X-men mozik végére is. Spoilerezés nélkül annyit elárulok, hogy szem nem marad szárazon!

8.5/10 több»

Hugh Jackman 17 éven keresztül (2000-2017) alakította Farkast.

(GedyPapa)

A filmben látható X-Men képregény valójában nem is jelent meg, külön a film kedvéért készítették el.

(GedyPapa)

Hugh Jackman valóban átsprintelt az erdőn, nem használtak kaszkadőrt.