Logan - Farkas (2017)

Logan (Farkas 3)

dulkap   2017. 03. 07.

Szeretném dicsérni, de ahhoz jó filmnek kéne lennie. Ahhoz képest, hogy egy korszakot lezáró film, nem érzem túl erősnek. Egy lyukakkal és logikátlansággal teli forgatókönyvet és egy közepes akciófilmet láttam. Nekem túl lassú lefolyású volt, anélkül hogy túl sok minden történt volna. AZ akciójelenetek rendben voltak (bár nem túl sok van belőle) és a színészek is dobnak a film élvezhetőségén. (Leszámítva a gyenge Brad Pitt imitátor Boyd Holbrook-ot, aki az egyébként zseniális Narcos-nak is az egyetlen gyenge pontja volt.) Összegezve nem egy rossz film, de többet vártam tőle.

indingo   2017. 07. 10.

Semmi különös nem volt a filmben. Néhol unalmas és még a látvány is elmaradt a korábbi filmektől. A kislányt sokan dicsérték, nem tudom, hogy a szinkron miatt, de engem idegesített.

Shelby07   2018. 01. 19.

Nem nagyon tudom, hogy most hova is tegyem ezt a filmet. Nagyon vártam, de sajnos nem volt olyan jó, mint hogy azt képzeltem. Lassú és vontatott volt, úgy éreztem, hogy szeretem, mert imádom az x-man filmeket és az egyik kedvenc karakterem Logan, de amikor véget ért a film, az az érzés fogott el, hogy semmiről nem szólt. És hogy meghalt a végén Logan? Talán ezzel akarták lezárni az egészet? Szerintem már ezt a filmet nem is kellett volna megcsinálni, mert teljesen felesleges volt. Persze egyszer meg lehet nézni, és akár mennyire szeretni akarom, nem nagyon tudok pozitívumot mondani.

Deku   2017. 07. 26.

Oltári lett az utolsó része a Farkas filmeknek. Még mindig nagyon jól tolta Hugh Jackman, hiányozni fog. Nagy kedvencem lett ez a film, elérte a tőle igazán elvárt hatást, ami pedig számomra az, hogy kellemesen elszórakoztasson arra a kis időre, amíg leülök megnézni.

Orosz István   2017. 07. 17.

Nem volt rossz, de nekem egy kicsit csalódás volt. Többet vártam el, ebben csak üldözés van meg végén egy csata. Lehetett volna benne több csavar is meg, egy két komolyabb jelenet is. Én úgy gondolom nem méltó befejezés, ez Farkas karakterének.

Hugh Jackman

A Logan az utóbbi évek legkiválóbb képregény adaptációja, amit az eddigi sémáktól való elrugaszkodás tett lehetővé, viszont pont ezért lehet azoknak csalódás, akik a szokásos, könnyed szórakozásukra vágynak. A Logan méltó lezárása lett Farkas történetének. Keserűségében és beletörődésében enyhén nosztalgikus és kicsit szentimentális, viszont pont ezekkel az összetevőkkel lett tökéletes ez a búcsú. 8,5/10 több»

Nagyon kellett már, hogy a hollywoodi filmstúdiók végre ne rettenjenek meg a magasabb korhatár-besorolástól, és az áttörésben kétségtelenül a tavalyi Deadpoolé az érdem. A Logan végre egy felnőtteknek szóló mozi, ami csak nyomokban emlékeztet a szuperhősfilmekre, és épp ettől olyan jó. 95/100 több»

Mindent egybevéve azonban a Logan az utóbbi évek egyik masszív topligás szuperhősfilmjévé vált. A történet szenzációs ívet ír le, tele van emlékezetes dumákkal és képsorokkal, és őszintén szólva ez a film nem csak a Farkas-filmeket zárta le, de simán pontot tehetne az X-men mozik végére is. Spoilerezés nélkül annyit elárulok, hogy szem nem marad szárazon!

8.5/10 több»

Hugh Jackman 17 éven keresztül (2000-2017) alakította Farkast.

(GedyPapa )

A filmben látható X-Men képregény valójában nem is jelent meg, külön a film kedvéért készítették el.

(GedyPapa )

Hugh Jackman valóban átsprintelt az erdőn, nem használtak kaszkadőrt.