Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Looper - A jövő gyilkosa

elekm90   2020. 10. 28.

Egész jó az ötlet, amire épült ez a film, és a képi világa is tetszett. Joseph-Gordon Levitt jól hozta a Bruce Willis figurát. Viszont minden spoiler nélkül a befejezése egy paradoxon, egy plot hole a történet szempontjából, ami lehetetlenné tesz bizonyos korábban megtörtént eseményeket, ez elég irritáló volt számomra.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Futurisztikus film, melyben sajátságos szabályok határolják be a behatárolhatatlan univerzumot. Egy-két jelenet egész egyedire sikerült.

indingo   2019. 02. 01.

A jövőn lehet-e változtatni vagy inkább a jelenben kell cselekedni. Lehetne a mottója is a közepéig elég vontatott unalmas és kicsit zavaros filmnek. A közepétől kezd mondanivalója is lenni , de így is csak azt szűrhetjük le ez a film egy borzalmas jövőképet fest és ezt elég káoszosan vázolja elénk.

dulkap   2015. 07. 19.

Hát nagyon úgy fest, hogy én a kisebbséghez fogok tartozni. Én untam a filmet az egészét tekintve. Pedig nagyon jól indul és a történet is érdekes. A kivitelezés viszont nem tudott lekötni. Semmi feszültséget, izgalmat nem éreztem és inkább mondanám ... több»

dailyfilmsan   2019. 03. 20.

Nekem valamiért nem jött be ez a film, csak a vége, az egy jó ötlet volt. Amúgy nem a leggyorsabb film. Bruce Willis egyik legrosszabb alakítása szerintem. Az egész olyan művi, nem hatott valósnak semmi benne.

andor50   2015. 02. 26.

Imádom ezt a filmet, Joseph Gordon Levitt nagyon tehetséges. Aki még nem látta a filmet az nézze meg, mert az előzetes kb a sztori egyharmadára utal, a többit még csak nem is sejteti. Nagyon érdekes a sztori és érzelmi síkon is remekül működik. Nálam 5/5.

harnas1207   2019. 03. 28.

Igazi meglepetés volt ez a film. Egy pillanatig sem hittem, hogy élvezni fogom, és csalódnom kellett. Bruce Willis talán legjobb filmje. Az időutazós filmek közül is az egyik legjobb, amit láttam. Csak ajánlani tudom!

63-an halnak meg a filmben.

(Norbi)

A Looper a harmadik film, melyben Bruce Willis fiatalkori önmagával találja szemben magát (12 majom, A kölyök, 1995)

A forgatókönyvíró és rendező, Rian Johnson 2002 óta gyűjtögette az ötleteket a filmjéhez.

Emily Blunt már a forgatókönyv felének elolvasása után igent mondott a felkérésre, még azelőtt, hogy tudta volna, pontosan milyen szerepet is vállalt el ezzel.

Joseph Gordon-Levitt arcát elmaszkírozták, hogy jobban hasonlítson Bruce Willisre. A színész egyébként Willis számos filmjét nézte újra, hogy minél jobban vissza tudja adni mozgását és mimikáját.

Azonban a napon, amikor azt a jelentet forgatták, amikor a fiatal Joe leesik a tűzlépcsőről, ünnepelte Joseph Gordon-Levitt a 30. születésnapját. Addig kellett a köteleken lógnia, amíg a stáb elénekelte neki a Happy Birthdayt.