Hakker   2019. 01. 25.

Jó értelemben, nagyot csalódtam a filmben. A rendezés, ugyan átlagos, amit a film műfaja megengedhet magának, viszont jó színészek, egy jó történetet vittek a vászonra.aga a történet vezetés, az a maga módján eredeti volt. Aki egy , a mai átlagtól eltérő, akciófilmet szeretne látni, annak bátran merem ajánlani.

BoBamburg   2019. 01. 28.

Akárhogy is szerettem volna, hogy jó film legyen, ez nagyon nem az. És nem csak arról van szó, hogy a film unalmas és erőltetett, de a szereplők is alul teljesítenek, repkednek a béna beszólások és káromkodások ( pedig azokat jól el is lehetett volna sütni, de nem sikerült) és a történet is hamar kimerül. Kár érte, kicsit tökösebb rendezővel és jobb forgatókönyvvel egy igazán dögös filmet lehetett volna kihozni belőle.Egyetlen előnye a film végi 3 perces bunyó jelenet..

Lester69   2018. 11. 29.
Jodie Foster visszatért ?

Remek szereposztás, scifi-noir hangulat, ütős beszólások, látványos akció. Ez az, amit a Hotel Artemis előzetese kínált nekünk és ezek azok az indokok, amik miatt egy jól informáltabb, a mainstream alatt leskelődő filmkedvelő azonnal fel is tette kívánság listájára a filmet. De mit is kapunk valójában ? Mert a Hotel Artemis nem került be az év filmjei közé. Itthon még csak nem is vetítették. A kritikák eléggé lehúzták. Mi okozta azt, hogy a kétszeres Oscar-díjas Jodie Foster visszatérő filmje egyszerűen csak úgy eltűnt a süllyesztőben ? A választ magam sem igazán értem. Mert az Artemis nem rossz film. Tényleg megvannak benne a színészek, az akció, a hangulat és a párbeszédek, de mintha a ké... több»

stomachh   2019. 01. 28.

Jo volt latni filmvasznon ujra Jodie Fostert es Jeff Goldblumot. Kulonos hangulatu scifi, szep a kepi megvalositas, jo az alaptortenet, de megis olyan suta lett, kozepszeru maradt az egesz.

pj19   2019. 01. 26.

Nekem kifejezett üde kis színfolt volt maga a film.Jó szereplők,jó volt újra látni a jó öreg Jeff Goldblumot a Jurrassic Parkból és Jodie Fostert is.Remek történet,könnyed hétvégi kis szórakozás,nézzétek meg bátran én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Jeff Goldblum
Evan Jones