Kihalás

Kihalás

Extinction

Egy édesapját egy közelgő, pusztító támadás rémálmai györtik. Amikor a kéretlen álmok már kapcsolatára és családjára is hátst gyakorolnak, rádöbben, hogy talán a képzelgései lehetnek a megmenekülésük kulcsai, amikor egy idegen civilizáció megtámadja a Földet. A bolygó a pusztulás szélére sodródik,… Több

Rendező: Ben Young
Forgatókönyvíró: Spenser Cohen, Brad Kane, Eric Heisserer
Premier: 2018.07.27.
Michael Peña
Lizzy Caplan

2023.12.06 puszpang

Használható film

A szemszög mindenesetre szokatlan. A karakterek nem hoznak ki mindent magukból, vagy a rendező nem volt topon; de tény, hogy ez egy felturbózott Szív TV-s vagy HTV 30-as, B-ből A-ba hajló alkotás. A hangulatot sikerült eltalálni az olcsó CGI ellenére is. Komor, sötét, furcsa. Baromira kellene neki a folytatás egy nagyobb büdzsével. Egy jó képregényt is ki lehetne adni.

2018.08.20 hsanya182

Furcsa és elgondolkodtató film, egy másik nézőpontból, szerintem érdemes megnézni minden sci-fi rajongónak, van benne kis akció, menekülés, misztikum. Egynek jó volt, amikor kicsit kilépsz a komfort zónádból, és mégis leesik az állad :D

2018.10.01 low2row

Érdekes, alapvetően jó film, bár vannak logikai bakik benne.

(2018. 08. 14.)
Unalmas világégés
Az elalvás csábításával szembeni ellenállásomat csak a trükkök segítették, na nem azért mert jól néztek ki. Ilyen undorító CGI-t utoljára a 90-es évek sorozataiban láttam. A trükkök minősége szabályosan feldühített. Több
Valós halál
2018