Deku   2017. 08. 30.

Nagy kedvence ez a film a többségnek de nekem egyáltalán nem jött be, valahogy nagyon rossz érzést váltott ki belőlem. Egy percét se tudtam szeretni. Nagyon gyenge lábakon állt.

Norbi   2018. 07. 09.

Sci-fi rajongóknak kötelező film. Nagyon jó alapkoncepció,amit sikerült is hitelesen előadni. Nagyon jó ötletek vannak benne, és Will Smith is megmutatta, nem csak a szerencse miatt lett népszerű.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egy elképzelt jövőkép amibe akár bele is illeszthetjük magunk. Nagy kedvencem ez a film is.

VvV   2018. 12. 04.

Izgalmas film, engem meglepett a története, mása számítottam.

hackerjulcsi   2018. 03. 21.

Sci-finek rendben van, de nekem nem tetszett.. valahogy túl sok volt a hype körülötte és így többet vártam a filmtől, mint amennyit ténylegesen tudott nekem nyújtani...

A filmben szereplő autót a rendező terveztette meg a produkcióhoz.

(HETEDIK )

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

(dulkap )

A Will Smith által használt motor egy 2004-es MV Agusta F4-SPR. Összesen 300 darab készült belőle.

(VFTS )