Én, a robot

(I, Robot)

Milanman  2015. 04. 30. 16:29

Az alapanyag zseniális, a filmes feldolgozás bár nem hibamentes, de helyenként szépen megidézi a könyv szellemiségét. Akciójelenetei látványosak, jól működnek. Nem mestermű, de korrekt sci-fi.

Deku  2017. 08. 30. 16:51

Nagy kedvence ez a film a többségnek de nekem egyáltalán nem jött be, valahogy nagyon rossz érzést váltott ki belőlem. Egy percét se tudtam szeretni. Nagyon gyenge lábakon állt.

VFTS  2016. 08. 09. 15:02

Jó a történet és Will Smith egyik legjobb alakítását láthatjuk a filmben.

hell.l  2016. 09. 30. 19:47

Egy lehetséges jövőt mutat be a film, amikor a robotokkal végeztetünk el majd szinte mindent. Ez akár társadalomkritika is lehet, mivel a robotokkal szembeni viselkedés szinte a rasszizmussal egyezik meg.

ereln  2016. 04. 27. 21:55

Will Smith nagyon jól nyomja az ilyen szerepeket, itt pozitívum volt még a történet is, mert jól meg lett írva és jól le lett rendezve, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki csak teheti nézze végig, mert megéri.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

A Will Smith által használt motor egy 2004-es MV Agusta F4-SPR. Összesen 300 darab készült belőle.

(VFTS)

Az áldozat, Dr. Alfred Lanning 1971-ben született és 64 éves korában halt meg. James Cromwell, az őt alakító színész szintén 64 éves volt a film készültekor.

(SódóGA)