Én, a robot
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2019. 09. 04.

Nagyon érdekes jövőképet fest le a film.Biztosan sok igazság is van benne.... Will Smith nagyon jól játszik,de neki nem testidegen a sci-fi,sőt még a horror sem. Tetszett,mert le tudott kötni az elejétől a végéig.

indingo   2019. 08. 18.

Az egyik legjobb Will Smith film. Érdekes téma, végig lendületes a film, jók a csavarok benne és látványra is kimagasló.

Deku   2017. 08. 30.

Nagy kedvence ez a film a többségnek de nekem egyáltalán nem jött be, valahogy nagyon rossz érzést váltott ki belőlem. Egy percét se tudtam szeretni. Nagyon gyenge lábakon állt.

Szilonka   2019. 08. 12.

Lenyűgöző alkotás, bár néhol kicsit félelmetes is, hogy milyen utat is tud választani a tudomány.

Norbi   2018. 07. 09.

Sci-fi rajongóknak kötelező film. Nagyon jó alapkoncepció,amit sikerült is hitelesen előadni. Nagyon jó ötletek vannak benne, és Will Smith is megmutatta, nem csak a szerencse miatt lett népszerű.

A filmben szereplő autót a rendező terveztette meg a produkcióhoz.

(HETEDIK )

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)

A Will Smith által használt motor egy 2004-es MV Agusta F4-SPR. Összesen 300 darab készült belőle.

(VFTS)