Beépített tudat (2016)

Gary Oldman
Kevin Costner
Kevin Costner
Gal Gadot

MoviesChris   2022. 04. 09.

Érdekes film. És nem a legjobb értelemben. Először is, nagyon csodálkoztam, hogy engem elkerült ez az alkotás. Tekintve, hogy elég sok elég nagynevű színész játszik benne. Köztük nem kevesen olyanok, akiket kifejezetten kedvelek. Pl. Ryan Reynolds, a... több»

Bogi87   2016. 07. 31.

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

indingo   2019. 08. 10.

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

dulkap   2017. 10. 18.

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, ... több»

Thibo84   2016. 09. 02.

Zseniális szereposztás, közepes történet, pár jó akciójelenettel megspékelve.

Deku   2017. 10. 23.

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

HercegPeter   2017. 10. 07.

A történet finoman szólva nem egy nagy durranás, tele van klisékkel. Egy-két baki egészen meglepő, valamint a film logikája sem mondható tökéletesnek. Egyedül Costner az, aki miatt ez a film ér valamit és meggyőződésem, hogy ha ebben a filmben nincs ... több»

A film összbevétele 38 803 993 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 444 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bevételi oldalon jelentős minuszt hozott a film, csupán 10,5 millió dollárt termelt vissza a gyártási költségéből.

(LionelMessi10)

A film 31,5 millió dolláros költségvetéssel készült.

(LionelMessi10)

Ryan Reynolds mindössze négy napot dolgozott a filmen.

Ryan Reynolds és Antje Traue korábban szerepelt együtt a Hölgy aranyban (2015) című filmben, de ott nem voltak közös jeleneteik.

Ez a második alaklom, hogy Ariel Vromen Millennium Films számára rendezett filmet. Az első film a The Iceman (2012) volt.