Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Beépített tudat

indingo   2019. 08. 10.

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

Bogi87   2016. 07. 31.

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

dulkap   2017. 10. 18.

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, amit megkoronáztak hiteltelen karakterekkel, amiken a kiváló színészek sem tudnak segíteni. (Gary Oldman kissé le is süllyed a karakter minőségére). De legalább Kevin Costner újra badass szerepben, ami a legjobb döntése volt az elmúlt években, hogy rájött, hogy öreg a romantikus filmekhez és jófiú karakterekhez. Gal Gadot meg szép, mint mindig. Igazából nem tudom, hogy sikerült ennyi kiváló és ismert színészt összehozni erre a filmre, ha előtte elolvashatták a forgatókönyvet.

Deku   2017. 10. 23.

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

HercegPeter   2017. 10. 07.

A történet finoman szólva nem egy nagy durranás, tele van klisékkel. Egy-két baki egészen meglepő, valamint a film logikája sem mondható tökéletesnek. Egyedül Costner az, aki miatt ez a film ér valamit és meggyőződésem, hogy ha ebben a filmben nincs ő és az a néhány komoly színész, akkor körülbelül 30-cal gyengébb lenne a film értékelése.

Gary Oldman
Kevin Costner
Kevin Costner
Gal Gadot

Egy újabb elrettentő példa, hogy még a legígéretesebb történetekből is lehet felejthető tucatmozit faragni, ha nem ölünk bele semennyi energiát. 6,5/10 több»

"Természetesen nekiugrassz, hiszen Costnert a Robin Hood idején kedvelted meg, Reynoldsnak meg világéletében kedves kis szomszéd srác arca volt egy Calvin Klein modell testébe bújva, hogy behúzza a női nézőket, neked meg szimplán szimpatikus, mert legszívesebben ilyen bátyót kívánsz magadnak, akivel lehet csajozni, sörözni." több»

A film összbevétele 38 803 993 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 444 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bevételi oldalon jelentős minuszt hozott a film, csupán 10,5 millió dollárt termelt vissza a gyártási költségéből.

(LionelMessi10)

A film 31,5 millió dolláros költségvetéssel készült.

(LionelMessi10)

Ryan Reynolds mindössze négy napot dolgozott a filmen.