Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Beépített tudat (2016)

Criminal

Beépített tudat

indingo   2019. 08. 10.

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

Bogi87   2016. 07. 31.

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

dulkap   2017. 10. 18.

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, ... több»

Deku   2017. 10. 23.

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

HercegPeter   2017. 10. 07.

A történet finoman szólva nem egy nagy durranás, tele van klisékkel. Egy-két baki egészen meglepő, valamint a film logikája sem mondható tökéletesnek. Egyedül Costner az, aki miatt ez a film ér valamit és meggyőződésem, hogy ha ebben a filmben nincs ... több»

Thibo84   2016. 09. 02.

Zseniális szereposztás, közepes történet, pár jó akciójelenettel megspékelve.

MMcFly2015   2016. 09. 15.

Az egész szűk két órában számomra csak Kevin Costner alakítása volt értékelhető. Nagy reményekkel indultam neki, a szereplő gárda és a sztori felvezetése miatt indokolt, hogy jó filmet várunk, de sajnos ez harmatgyenge alkotás. A krimi vonal és a fil... több»

Gary Oldman
Kevin Costner
Kevin Costner
Gal Gadot

A film összbevétele 38 803 993 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 36 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 26 444 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Bevételi oldalon jelentős minuszt hozott a film, csupán 10,5 millió dollárt termelt vissza a gyártási költségéből.

(LionelMessi10)

A film 31,5 millió dolláros költségvetéssel készült.

(LionelMessi10)

Ryan Reynolds mindössze négy napot dolgozott a filmen.

Ryan Reynolds és Antje Traue korábban szerepelt együtt a Hölgy aranyban (2015) című filmben, de ott nem voltak közös jeleneteik.

Ez a második alaklom, hogy Ariel Vromen Millennium Films számára rendezett filmet. Az első film a The Iceman (2012) volt.

Alice Eve és Tommy Lee Jones korábban már szerepelt együtt Men in Black 3 (2012) című filmben.

Alice Eve egy amerikai ügynököt játszik Londonban. A valóságban a színésznő épp Londonban született és most Amerikában él.

Gary Oldman és Michael Pitt is alakította korában Mason Verger szerepét Thomas Harris Hannibal Lecter könyvadaptációiban. Oldman a Hannibal (2001) című filmben míg Pitt a Hannibal (2013) című TV-sorozatban.

Három színész is újra együtt játszik ebben a filmben Oliver Stone JFK (1991) című alkotásából: Tommy Lee Jones, Gary Oldman és Kevin Costner.

Nicolas Cage visszautasította a főszerepet.

Egy újabb elrettentő példa, hogy még a legígéretesebb történetekből is lehet felejthető tucatmozit faragni, ha nem ölünk bele semennyi energiát. 6,5/10 több»

"Természetesen nekiugrassz, hiszen Costnert a Robin Hood idején kedvelted meg, Reynoldsnak meg világéletében kedves kis szomszéd srác arca volt egy Calvin Klein modell testébe bújva, hogy behúzza a női nézőket, neked meg szimplán szimpatikus, mert legszívesebben ilyen bátyót kívánsz magadnak, akivel lehet csajozni, sörözni." több»