Vélemények: Beépített tudat (2016)

MoviesChris   2022. 04. 09.

Érdekes film. És nem a legjobb értelemben. Először is, nagyon csodálkoztam, hogy engem elkerült ez az alkotás. Tekintve, hogy elég sok elég nagynevű színész játszik benne. Köztük nem kevesen olyanok, akiket kifejezetten kedvelek. Pl. Ryan Reynolds, a... több»

Bogi87   2016. 07. 31.

Kevin Costner alakítása miatt is érdemes megnézni ezt a filmet. A történet egész jó, de senki nem várjon nagy csavarokat, váratlan fordulatokat. Àtlagos akció-thriller.

indingo   2019. 08. 10.

Istenem hány ilyen film fog még készülni? Az agy a legbonyolultabb és összetettebb emberi szerv. A film nekem egy butaság.

dulkap   2017. 10. 18.

Amennyire szenzációs a szereposztás (kicsit meglepően is hemzsegnek a nevek a stáblistán), annyira harmatgyenge a film. Az alapsztori is gyenge közepes, de a történetvezetés aztán már tényleg borzalmas. Logikátlanságok és értelmetlenségek tömkelege, ... több»

Thibo84   2016. 09. 02.

Zseniális szereposztás, közepes történet, pár jó akciójelenettel megspékelve.

Deku   2017. 10. 23.

Voltak olyan jelenetek amiket többször átnéztem mert szerintem több volt bennük mint elsőre látszik. Lenyűgöző történetet kapott a film és elgondolkodtató néhány helyen.

HercegPeter   2017. 10. 07.

A történet finoman szólva nem egy nagy durranás, tele van klisékkel. Egy-két baki egészen meglepő, valamint a film logikája sem mondható tökéletesnek. Egyedül Costner az, aki miatt ez a film ér valamit és meggyőződésem, hogy ha ebben a filmben nincs ... több»

MMcFly2015   2016. 09. 15.

Az egész szűk két órában számomra csak Kevin Costner alakítása volt értékelhető. Nagy reményekkel indultam neki, a szereplő gárda és a sztori felvezetése miatt indokolt, hogy jó filmet várunk, de sajnos ez harmatgyenge alkotás. A krimi vonal és a fil... több»

stomachh   2016. 09. 07.

Lehetett volna csavarosabb, izgalmasabb is. Egy remek alapötletre felépítettek egy átlagos filmet. De amúgy jó. Kevin Costner meg zseni.

jake_green   2017. 11. 08.

Nagyon gyenge és sekélyes a story. Kar érte :/ nem is tudom h hogy bírtam végignézni :( Meg a műfaján belül is harmat....sajnálom mert az ötlet maga jó volt!

Deniel   2019. 01. 21.

Costnert sem túl gyakran látni sci-fi akcióban, de kifejezetten jól áll neki ez a szerep is! A forgatókönyvet és rendezést illetően pedig nem lehet ok a panaszra!

Zénó   2017. 05. 02.

Gyenge alkotás, valószerűtlen, unalmas történet logikai bakugrásokkal. Costner úgy néz ki benne mint egy hajléktalan.

raczdavidzsolt   2016. 05. 05.

Nem rossz,de nem is jó! Tipikusan átlagos!

Enjoy   2016. 12. 27.

Nem lenne rossz film, de kissé sablonos alakítás. Kiszámítható film. Ettől eltekintve jól összerakott és izgalmas. Jól alakít benne Kevin Costner, hiteles szereplés.

niky86   2016. 10. 10.

A Beépített tudat egy teljesen szokványos akciófilm, amelyet egyszer meg lehet nézni, de nem kell sokat várni tőle. Kevin Costner remek választás volt a főszerepre, hátán vitte a filmet.

Ancsus   2017. 02. 08.

Kevin Costner a hátán vitte ezt a filmet, miatta érdemes megnézni, na meg van benne néhány jó akciójelenet és a történet is érdekes. Viszont összességében nem kell nagy durranásra számítani.

Edeske   2016. 05. 19.

Nem rossz film. Végig pörög a cselekmény és szórakoztatja a nézőt, de nagyon sok hasonló filmet láttunk már. Kevin Costner jól alakít benne, meggyőző és hiteles.

kicsimano   2016. 11. 02.

A Beépített tudat egy teljesen átlagos akciófilm, egyszer nézhető, de nem kiemelkedő. Van benne egy-két csavar, ami nagyban feldobja a történetet. Kevin Costner különösen jó volt benne.

Manson   2016. 10. 24.

A sztorija kissé sablonosnak tűnhet, de mégis egy izgalmas, pörgős film kerekeett ki belőle. Akciójelenetekben gazdag, ugyanakkor thriller kategóriában is helyét megálló film!

Maxima   2016. 12. 12.

Tetszett a film. Hozta azt amit a kategóriától elvártam. Izgalmas és fordulatos, egy perce sem volt unalmas. A sztorija egyáltalán nem sablonos. Érdekes film.

Nnoorraa   2016. 09. 06.

A sztori mondhatni hogy elcsépelt, de a színészi alakítás és a rendezés miatt mégis élményt nyújtott a film. Moziban láttam és szórakoztatott, lekötött!

gubimari   2016. 12. 02.

Meglehetősen feszült és izgalmas akcióthriller, amely átlagosnál szerintem sokkal jobb, viszont több is lehetett volna benne. Különösen jó megoldásnak találtam a történet végén a csavart.

Szinano   2017. 03. 27.

Felkeltette az érdeklődésemet a történet, de sajnos maga a film nem lett annyira jó, mint amilyen ütős anyagot ki lehetett volna hozni ebből a sztoriból. Néha kissé lapossá vált.

varjú   2016. 07. 02.

Van benne pár igazán ütős akciójelenet, de a forgatókönyvnek olyan hiányosságai vannak, amit a szupersztárok jelenléte sem tud feledtetni.

Kutyus   2016. 05. 08.

Tegnap láttam moziban és nekem bejött. Izgalmas es pörgős film. Kevin Costner jól alakít, profi színész. Vannak benne durva részek. Akció, dráma és thriller egyben.

giorgio600   2016. 05. 29.

Pörgős cselekmény, zseniális történet, Kevin Kostnert a film elején alig lehet felismerni, de a film további részében is jól hozza a törvényen kívüli figurát. Talán a rendezés miatt nem 5 csillag, én az izgalmat hiányoltam belőle és a kiszámíthatatlanságot.

nopepatryk   2019. 08. 09.

Remek történet, remek színészek alakításával. Egyes jelenetek többet is mutathatnak mint amit alapból elakartak játszani. Érdemes megnézni

kmona   2017. 07. 02.

Elvileg minden adott volt egy jó filmhez, de a sztorin azért még kellett volna dolgozni. Közepes akciófilm, egy-két tényleg ütős jelenettel. Azért A dzsungel könyvét jobban élveztem, ha már a heti premierekről van szó.

tjhoooker   2016. 09. 28.

Kevin Costner mint gonosz Jericho nagyon viszi a filmet tulajdonképpen szinte Ö a film de nincs is ezzel baj már csak ezért is érdemes meg nézni.Az első fél óra számomra olyan volt hogy ritka olyan film van amit nem nézek végig de ez köztük lesz s az... több»

michal   2017. 10. 14.

Nem mondom, hogy rossz film, de ilyenekkel tele voltak a 90-es évek. Nosztalgia szemponjtából okés, meg el lehet nézni benne a nagy sztárokat, de semmi extra. Egyszer nézős.